Skocz do zawartości

Felgi 17" Legacy


Minio_78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szukam jakis ładnych kól do Legacy i jak wiem oryginalne są ET55 5x100 17". Chciałbym coś jak MOMO albo OZ ale najbardziej ciekawe co znalazlem miały osadzenie ET48...

Jak duży ma to wpływ - nie chciałbym wyglądem pogorszyc parametrow bo jesli dobrze rozumiem koła będą wężej osadzone - wiem że to pare milimetrów ... ma ktoś jakieś ciekawe pomysły? Najlepiej w kolorze ciemny grafit albo czarny mat bo Subek jest w ciemnym kolorze... Dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koła będą wężej osadzone -

 

Szerzej.

 

Zerknij tu (dotyczy imprezy, ale ładnie przedstawia jak się zmienia położenie koła w zależności od wartości offsetu): http://www.waxtum.com/auto/rechner/et.html

 

Niestety, nie wiem jakie jest minimalne możliwe ET w Twoim Legacu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, obrazowo widać że będzie wężej, teraz mam pytanie - co zrobić czy kupić jak fabryka mówi ET55 czy zaszaleć z łądniejszymi i węższym rozstawem ?

ATS mi do tego auta wizualnie nie pasują i chciałbym coś oryginalnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zrobię fotki i wkleję.

Felgi nowe wraz z oponami Pirelli P Zero Nero 18/40/215 dostałem w 2007 roku, używałem ich pół sezonu w 2007 roku i przez ok 2 m-ce w 2008 roku. Od tamtej pory leżą w garażu, raczej już mi się nie przydadzą więc chętnie "oddam" w dobre ręce. Noszą delikatne ślady użytkowania.

Na moim autku wyglądały tak:

gal.php?g=zagboczeholerapanimgr03.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...