Jump to content

Felgi 17" Legacy

Minio_78
 Share

Recommended Posts

Witam,

Szukam jakis ładnych kól do Legacy i jak wiem oryginalne są ET55 5x100 17". Chciałbym coś jak MOMO albo OZ ale najbardziej ciekawe co znalazlem miały osadzenie ET48...

Jak duży ma to wpływ - nie chciałbym wyglądem pogorszyc parametrow bo jesli dobrze rozumiem koła będą wężej osadzone - wiem że to pare milimetrów ... ma ktoś jakieś ciekawe pomysły? Najlepiej w kolorze ciemny grafit albo czarny mat bo Subek jest w ciemnym kolorze... Dzieki i pozdrawiam

koła będą wężej osadzone -

Szerzej.

Zerknij tu (dotyczy imprezy, ale ładnie przedstawia jak się zmienia położenie koła w zależności od wartości offsetu): http://www.waxtum.com/auto/rechner/et.html

Niestety, nie wiem jakie jest minimalne możliwe ET w Twoim Legacu.

Dzięki, obrazowo widać że będzie wężej, teraz mam pytanie - co zrobić czy kupić jak fabryka mówi ET55 czy zaszaleć z łądniejszymi i węższym rozstawem ?

ATS mi do tego auta wizualnie nie pasują i chciałbym coś oryginalnego...

Mogę sprzedać(leżą nie używane w garażu) 18' ATS DTM srebrne w idealnym stanie z oponami Pirelli na 215, po jednym sezonie. Jak coś zamieszczę zdjęcie.

Mogę sprzedać(leżą nie używane w garażu) 18' ATS DTM srebrne w idealnym stanie z oponami Pirelli na 215, po jednym sezonie. Jak coś zamieszczę zdjęcie.

Mozesz podeslac linka jak to wyglada?

Zaraz zrobię fotki i wkleję.

Felgi nowe wraz z oponami Pirelli P Zero Nero 18/40/215 dostałem w 2007 roku, używałem ich pół sezonu w 2007 roku i przez ok 2 m-ce w 2008 roku. Od tamtej pory leżą w garażu, raczej już mi się nie przydadzą więc chętnie "oddam" w dobre ręce. Noszą delikatne ślady użytkowania.

Na moim autku wyglądały tak:

gal.php?g=zagboczeholerapanimgr03.jpg