Skocz do zawartości

Subaru dla francuskiej policji


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Teoria jest juz bliska praktyki... sypią sie postępowania za brak obecnosci na strzelaniu. Ale i tak wiekszość wolałaby rzucić bronią niż z niej strzelić do kogoś i...mieć potem z marszu postepowanie wyjaśniające o zasadność uzycia broni. Popieprzone (sorki) to wszystko i złozone ale idzie ku lepszemu w tej kwestii... Powstał mały OT, a to temat raczej przy piwku :)

 

Oł jes :-)

 

Jak bede jechal do KRK, to znow jakis zlot na kielbasie zrobimy i sie pouzalamy nad cenami H&K i amunicji Luger :cool:

Jako nie Krakowianin. Gdzie jest ta sławna kiełbasa i w jakich porach? Parę razy już o tym słyszałem, lecz nigdy nie zlokalizowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jadlem juz pare lat, ale kiedys byla to rewelacja, zwlaszcza w polaczeniu ze swiezutka buleczka i mocno przeslodzona, landrynkowa herbata - opis nie oddaje, ale to naprawde bylo cos super, a kielbasa byla doskonale upieczona i znakomita jakosciowo.

Legenda o niebieskiej Nysie niesie prawde, zaiste :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jadlem juz pare lat, ale kiedys byla to rewelacja, zwlaszcza w polaczeniu ze swiezutka buleczka i mocno przeslodzona, landrynkowa herbata - opis nie oddaje, ale to naprawde bylo cos super, a kielbasa byla doskonale upieczona i znakomita jakosciowo.

Legenda o niebieskiej Nysie niesie prawde, zaiste :smile:

 

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jadlem juz pare lat, ale kiedys byla to rewelacja, zwlaszcza w polaczeniu ze swiezutka buleczka i mocno przeslodzona, landrynkowa herbata - opis nie oddaje, ale to naprawde bylo cos super, a kielbasa byla doskonale upieczona i znakomita jakosciowo.

 

Tak jest nadal. Tyle, że ta herbata to dla mnie ohyda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
A ja w przeciwieństwie nie chciałbym aby policja takowymi u nas jeździła. Byle jakiś policjant rozbija się po drogach STi, nie szanując wozu (nie mówię że wszyscy), a moja ciężko pracująca rodzina huha i dmucha na najtańszego Forestera.

Nie mówię tu o zazdrości że oni mają lepiej tylko o stosowności takich zakupów. Nasi policjanci raczej lubią se postać z suszarką aniżeli pościgać kogoś. Akurat większość naszych piratów drogowych ciężko jest dogonić, nawet mając STi. Pierwsze skrzyżowanie i koniec pościgu.

Tak więc niech się bujają po krzkach octaviami i oplami :)[/quote

 

Mam nadzieję, że nasza Policja jeszcze długo nie będzie miała takich aut, bo inaczej bedę chyba musiał latac samolotem... :mrgreen:

 

Wolę widzieć w Lusterku "tylko" Vectrę albo Mondeo, STI... zazdrość by mnie zjadła :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...