Skocz do zawartości

Pojeżdżafffka Trzy i Pół


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 297
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gazik, ile przyjedzie tyle pojeździ ;)

zaklinam się na wszystko że nieważne czy bede musiał stać w deszczu ale tej imprezy nie moge już odwołać, limit odwołanych imprez na ten sezon już wyczerpaliśmy,

niewiem czy pisałem ale nagrody (skromne ale zawsze) fundują Auto Amator France, Anonse a patronem medialnym imprezy jest JazdaMiejska.pl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech ktoś ostatecznie napisze, jak to jest. Cały czas jestem pod wrażeniem, że PIII1/2 (jako część większej całości) jest w sobotę od ca. 10 rano do bólu i kosztuje 50 pln, natomiast w niedzielę są oficjalne zawody z pomiarem czasu itp. Ktoś potwierdzi? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kasku: musi być samochodowy :!: :!: :!: ostatecznie dopuszczę na motocyklowym (crossowym) ale biada temu który pokaże mi kask rowerowy, narciarski czy orzeszka na głowe, wywale z imprezy :P albo skasuje 50 zł za wypożyczenie mojego kasku :P

chłopaki raczej się nic nie wydarzy ale jak już się wydarzy to szkoda waszej głowy :!:

 

teraz co do soboty i niedzieli,

w sobote robimy track day który kosztuje 50 zł za cały dzień i jednocześnie odbywa się trening dla zawodników z Pucharu Metropolii, którzy już w sobote wpłacili wpisowe (100 zł) i wypełnili zgłoszenie do zawodów ;)

track day & trening: wjazd na 3-4 okrążenia po 3-5 samochodów, zjazd i następni, chętni na koniec kolejki ;)

 

natomiast w niedziele są zawody z pomiarem czasu, i między 8:00-10:30 jest również trening przed zawodami ale tylko dla zawodników z Pucharu, oczywiście po opłaceniu wpisowego, ukłon dla zawoników którzy nie jeżdzili w sobote żeby wyrównać szanse czy sprawdzić samochód,

 

jeśli zapłacisz w sobote 50 zł i pod koniec dnia stwierdzisz że jednak startujesz to niestety trzeba dopłacić 100 zł za niedziele

a jeśli w sobote rano zapłacisz 100 zł to jeździsz całą sobote i niedziele ;) myśle że drugi wariant bardziej się opłaca.

wpisowe na track day czy na PM nie jest zwracane.

 

ufff chyba teraz już wszystko jasne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejam ostatnią wersję listy. Wpisujcie się kto kiedy żeby Wełniacz wiedział kiedy przyjechać :mrgreen:

 

sobota - radosna twórczość nie zawsze pod kontrolą

1. Gazik

2. marcinwrxsti

3. grzywaczewski

4. ami

5. gourmet - już wylizany i jeździ

 

Niedziela - Ściganty i inne profesjonalisty

1. marcinwrxsti

2. grzywaczewski

3. ami - byc moze? zobaczymy po sobocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...