Skocz do zawartości

Pojeżdżafffka Trzy i Pół


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Jacku, daj nagrania z pucharu, pls.

Marcinku, padlem na cyce jak to przeczytalem:

 

Jechałem późną nocą ulicą bandurskiego swoją m5 ( mam też 850 ale jest w trakcie "wzmacniania") dosyć szybko i nagle z prawej strony wyprzedziło mnie to, kurna, monstrum Kierownik, w krawaciku , z szaleństwem wypisanym na twarzy, jak już mnie wyprzedził ( jechałem ponad 120) wykonał jakieś dziwne ruchy, podciął ręcznym ( na pewno ponad 100 kmh) i bokiem wjechał w rondo przy Arenie, które równiutkim driftem pokonał dwa razy poczym wystrzelił retkińską w strone zdrowia. Rzuciłem się w pościg ale nie było sensu Na prostej niby widziałem tylne świała ale za dwa zakręty już go nie było. Trochę gumą śmierdziało tylko.

 

Tribute to IKEA :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 297
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jacku, daj nagrania z pucharu, pls.

 

Mam nadzieje, ze uda mi sie to pociac w najblizszy weekend i wrzucic - ogarnalem juz temat zakupu jezdzidla.

Mam nadzieje, ze poczuje znow smak posiadania samochodu, ktorym normalnie mozna jezdzic na codzien, a nie raz na dwa tygodnie i czesci mozna kupic w sklepie motoryzacyjnym za rogiem.

 

A tymczasem musze poszukac chetnych do naprawy Szuwara - tzn. chetni to sie pewnie znajda, tylko jeszcze zeby mnie ceny nie zabily :)

 

-- czwartek, 19 sie 2010, 19:23 --

 

No - jak to mawiaja - lepiej pozno niz wcale, wiec "jadziem"

 

Grzywaczewskiego onboardy, plus zapoznanie i zwiedzanie, plus w jednym z filmow "bonus" - Spacery z Grzywaczewskim :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=a-8EgtSYfsk

 

 

 

 

I jeszcze dwa moje przejazdy z odcinkami szutrowymi - i dwa "fikolki"

Nie sa porywajace jak onboardy kierowcow z imprez PZM :) Ale co - sa moje, moje wlasne :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym lepiej, moze kiedys pokryje ja siec autostrad :lol:

 

 

ale Ci się dowcip wyostrzył....

 

coprawda, przed jednymi z ostatnich wyborów, jakiś farbowany lisek obiecywał....no, ale to były jak zwykle przedwyborcze obiecanki-cycanki... :twisted::) ciemny lud to kupi-ł..... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...