Skocz do zawartości

Forester 2,5XS


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

czy ktos z forumowiczow porusza sie Foresterem 2,5XS? Powiem szczerze, ze w ramach wedrowki po produktach FHI rozwazam "w blizej nieokrelonej przyszlosci" :wink" wlasnie ten model (byly 2 Legacy, jest GT... zatem powoli czas i na Forysia :wink:) i szukam opinii. Wersja 2,0 ze 125 km to troche za malo - natomiast 2,5 - z moca zblizona juz do 2,0 XT wydaje sie byc ciekawym rozwiazaniem - zwlaszcza, ze w terenie, z reduktorem powinna sobie przyzwoicie radzic. Zaznaczam, ze wolny ssak :wink: interesuje mnie wlasnie ze wzgeldu na wypady w "lekki teren" gdzie turbina nie jest mi potrzebna :)

Przy okazji - czy silnik w tych Foresterach jest taki sam jak w Legacy 2,5? No i oczywiscie pojawia sie pytanie do Dyrekcji - czy ta wersja ma szanse wejsc do oferty SIP :) Jak na razie to co widze, to sa oferty ze Stanow - w sumie w calkiem ciekawej cenie.

Jesli ktos dysponuje specyfikacja/porownaniem z innymi wersjami silnikowymi - to z checia bym sie przyjrzal. A jesli ktos w okolicy Warszawy lub Poznania dysponuje wersja "na chodzie" to z przyjemnoscia bym sie spotkal i obejrzal "na zywo" :)

 

Pozdrawiam

Szymon vel Pumex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

witam,

Przy okazji - czy silnik w tych Foresterach jest taki sam jak w Legacy 2,5? No i oczywiscie pojawia sie pytanie do Dyrekcji - czy ta wersja ma szanse wejsc do oferty SIP :) Jak na razie to co widze, to sa oferty ze Stanow - w sumie w calkiem ciekawej cenie.

Pozdrawiam

Szymon vel Pumex

 

Poczekaj, az na rynku pojawi sie Forester po faceliftingu. Warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal, na razie to u mnie piesn przyszlosci :) wole po prostu zebrac dane wczesniej i miec jakis poglad czy warto czy nie :)

ale fakt, ze jestem ciekaw nowego Forysia :)

pzdr.

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

picitrynki mamy w zapasie..

 

Toż to niekoszerne jest, żeby tequilę cytrynami zagryzać :roll: zielone cza kupić, limonki znaczy...

nie wiem czemu płyny sie kończą a zagrycha zawsze zostaje :roll:

 

to pewnie przez Mamusia, która po pierwszym (litrze?) nie zakansza i zostają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło matkooooo..burżuazerja jaka..limnionki

Zielone tara po PLN 30 za kg. Przy zużyciu Mamusi, 1o dag na butelkę wystarczy. PLN 3,0 znaczy się. Biorąc pod uwagę cenę przyzwoitej tequili w naszym pięknym kraju, to różnicy to nie robi.

Choć wiem, że i tak szkoda...

 

aa. co do Matki.po drugim też 8)

... i tak już mam kompleksy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że mało tequil piłem, no bo nie lubię... ;-) To i na dobrą mogłem nie trafić.

 

A nadkwasote, rzeczywiście, mam. Jakoś nie przeszkadza mi to wchłaniać: żubrówkę, koniaki i brandy, whisky, gin (baaardzo chętnie), wina wszelkie ze szczególnym uwzględnieniem wermutów, a także spirytus (czasem rozcieńczony - w postaci nalewek) i bimber.

A do tego kaktusa po prostu jakoś nie mam serca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że mało tequil piłem, no bo nie lubię... ;-) To i na dobrą mogłem nie trafić.

 

A nadkwasote, rzeczywiście, mam. Jakoś nie przeszkadza mi to wchłaniać: żubrówkę, koniaki i brandy, whisky, gin (baaardzo chętnie), wina wszelkie ze szczególnym uwzględnieniem wermutów, a także spirytus (czasem rozcieńczony - w postaci nalewek) i bimber.

A do tego kaktusa po prostu jakoś nie mam serca...

Bo ona z ogóreczkiem to nie bardzo wchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...