Jump to content

Forester 2,5XS

pumex1

Recommended Posts

witam,

czy ktos z forumowiczow porusza sie Foresterem 2,5XS? Powiem szczerze, ze w ramach wedrowki po produktach FHI rozwazam "w blizej nieokrelonej przyszlosci" :wink" wlasnie ten model (byly 2 Legacy, jest GT... zatem powoli czas i na Forysia :wink:) i szukam opinii. Wersja 2,0 ze 125 km to troche za malo - natomiast 2,5 - z moca zblizona juz do 2,0 XT wydaje sie byc ciekawym rozwiazaniem - zwlaszcza, ze w terenie, z reduktorem powinna sobie przyzwoicie radzic. Zaznaczam, ze wolny ssak :wink: interesuje mnie wlasnie ze wzgeldu na wypady w "lekki teren" gdzie turbina nie jest mi potrzebna :)

Przy okazji - czy silnik w tych Foresterach jest taki sam jak w Legacy 2,5? No i oczywiscie pojawia sie pytanie do Dyrekcji - czy ta wersja ma szanse wejsc do oferty SIP :) Jak na razie to co widze, to sa oferty ze Stanow - w sumie w calkiem ciekawej cenie.

Jesli ktos dysponuje specyfikacja/porownaniem z innymi wersjami silnikowymi - to z checia bym sie przyjrzal. A jesli ktos w okolicy Warszawy lub Poznania dysponuje wersja "na chodzie" to z przyjemnoscia bym sie spotkal i obejrzal "na zywo" :)

Pozdrawiam

Szymon vel Pumex

• Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

witam,

Przy okazji - czy silnik w tych Foresterach jest taki sam jak w Legacy 2,5? No i oczywiscie pojawia sie pytanie do Dyrekcji - czy ta wersja ma szanse wejsc do oferty SIP :) Jak na razie to co widze, to sa oferty ze Stanow - w sumie w calkiem ciekawej cenie.

Pozdrawiam

Szymon vel Pumex

Poczekaj, az na rynku pojawi sie Forester po faceliftingu. Warto :)

Michal, na razie to u mnie piesn przyszlosci :) wole po prostu zebrac dane wczesniej i miec jakis poglad czy warto czy nie :)

ale fakt, ze jestem ciekaw nowego Forysia :)

pzdr.

Szymon

one nie chodzą do weterynarza tylko do sklepu za rogiem 8)

Jak zwał tak zwał, mnie też o ten sklap chodziło, tyko że ja chciałem dyplomatycznie a ty od razu musisz obore palcem pokazać.

mamusia

ubrałam sombrero

zawiadomie somsiadów

zgupłaś??!!bedziem sie dzielić?? :shock:

rozglądam sie za macho

Mamusia ci lutnie, co bedziesz obcych szukać.

Mamusia za bardzo przypomina mi Izaure 8)

znaczy sie dziś wieczór meksykański?? :mrgreen:

Przepraszam, że się wtrancam, ale ja tylko w kwestii formalnej: Jak ma być wieczór meksykański, to nie zapomnijcie wstąpić do warzywniczego w drodze z rogu...

picitrynki mamy w zapasie..

Toż to niekoszerne jest, żeby tequilę cytrynami zagryzać :roll: zielone cza kupić, limonki znaczy...

nie wiem czemu płyny sie kończą a zagrycha zawsze zostaje :roll:

to pewnie przez Mamusia, która po pierwszym (litrze?) nie zakansza i zostają...

ło matkooooo..burżuazerja jaka..limnionki

Zielone tara po PLN 30 za kg. Przy zużyciu Mamusi, 1o dag na butelkę wystarczy. PLN 3,0 znaczy się. Biorąc pod uwagę cenę przyzwoitej tequili w naszym pięknym kraju, to różnicy to nie robi.

Choć wiem, że i tak szkoda...

aa. co do Matki.po drugim też 8)

... i tak już mam kompleksy...

Fakt, że mało tequil piłem, no bo nie lubię... ;-) To i na dobrą mogłem nie trafić.

A nadkwasote, rzeczywiście, mam. Jakoś nie przeszkadza mi to wchłaniać: żubrówkę, koniaki i brandy, whisky, gin (baaardzo chętnie), wina wszelkie ze szczególnym uwzględnieniem wermutów, a także spirytus (czasem rozcieńczony - w postaci nalewek) i bimber.

A do tego kaktusa po prostu jakoś nie mam serca...

Fakt, że mało tequil piłem, no bo nie lubię... ;-) To i na dobrą mogłem nie trafić.

A nadkwasote, rzeczywiście, mam. Jakoś nie przeszkadza mi to wchłaniać: żubrówkę, koniaki i brandy, whisky, gin (baaardzo chętnie), wina wszelkie ze szczególnym uwzględnieniem wermutów, a także spirytus (czasem rozcieńczony - w postaci nalewek) i bimber.

A do tego kaktusa po prostu jakoś nie mam serca...

Bo ona z ogóreczkiem to nie bardzo wchodzi.