Skocz do zawartości

Fajny film wczoraj widziałem, a momenty były?


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Rozrabiara, przecież ja się zachwycam jego ostatnimi produkcjami i wspominam, że na początku kariery też był materiałem na dobrego aktora.

Ale w międzyczasie przyszła komercha i kiepskie,ale wysoko opłacane role.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś słuchałem wywiadu z Agnieszką Holland ,która stwierdziła,że Leo to ostatni genialny naturszczyk Hollywoodu.Ktoś inny stwierdził ,że jego obecność w filmie gwarantuje sukces i chyba tak jest.Lubię i doceniam Leo,dla mnie obecnie jest jednym z najlepszych a jego kreację w "chłopięcym świecie" uważam za genialną i to w dodatku u boku de Niro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest dobrym aktorem? nie wiem, moim zdaniem zły nie jest.

ale na pewno grał w dobrych filmach: wyspa tejemnic, co gryzie gilberta grape'a, droga do szczęscia, zeby wymienic pierwsze z brzegu

Edytowane przez doom21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leonardo DiCaprio

 

  • 1994 – nominacja do Złotego Globu w kategorii najlepszy aktor drugoplanowy za film "Co gryzie Gilberta Grape'a"
  • 1994 – nominacja do Oscara w kategorii najlepszy aktor drugoplanowy za film "Co gryzie Gilberta Grape'a"
  • 1997 – Nagroda Jury Srebrny Niedźwiedź na Festiwalu Filmowym w Berlinie w kategorii najlepszy aktor za film "Romeo i Julia"
  • 1997 – nominacja do MTV Movie Award w kategorii najlepsza rola męska za film "Romeo i Julia"
  • 1997 – nominacja do MTV Movie Award w kategorii najlepszy duet aktorski za film "Romeo i Julia"
  • 1998 – nominacja do Złotego Globu w kategorii najlepszy aktor w dramacie za film "Titanic"
  • 1998 – MTV Movie Award w kategorii najlepsza rola męska za film "Titanic"
  • 1998 – nominacja do MTV Movie Award w kategorii najlepszy duet aktorski za film "Titanic"
  • 1999 – Złota Malina w kategorii najgorszy aktor za film "Człowiek w żelaznej masce"
  • 2001 – nominacja do Złotej Maliny w kategorii najgorszy aktor za film "Niebiańska plaża"
  • 2003 – nominacja do Złotego Globu w kategorii najlepszy aktor w dramacie za film "Złap mnie, jeśli potrafisz"
  • 2003 – nominacja do MTV Movie Award w kategorii najlepsza rola męska za film "Złap mnie, jeśli potrafisz"
  • 2005 – Złoty Glob w kategorii najlepszy aktor w dramacie za film "Aviator"
  • 2005 – nominacja do Oscara w kategorii najlepszy aktor za film "Aviator"
  • 2005 – nominacja do BAFTY w kategorii najlepszy aktor za film "Aviator"
  • 2005 – MTV Movie Award w kategorii najlepszy aktor za film "Aviator"
  • 2005 – nominacja do Nagrody Młodych w kategorii najlepsza rola męska w dramacie za film "Aviator"
  • 2007 – nominacja do BAFTY w kategorii najlepszy aktor za film "Infiltracja"
  • 2007 – nominacja do Złotego Globu w kategorii najlepszy aktor w dramacie za film "Infiltracja"
  • 2007 – nominacja do Złotego Globu w kategorii najlepszy aktor w dramacie za film "Krwawy diament"
  • 2007 – nominacja do Oscara w kategorii najlepsza pierwszoplanowa rola męska za film "Krwawy diament"

Wszystkie te nagrody i nominacje nic nie znaczą, Ci ludzie się po prostu nie znają.

 

Niezłe ;)

 

Co prawda nie jest to jakiś kategoryczny i jednoznaczny wyznacznik, ale na pewno o czymś świadczy.

 

Nie rozumiem o co chodzi z tzw. Niebiańską plażą (tytuł oryginału The beach). Oglądałem ten film ze trzy razy i uważam, że jest świetny. Nie tylko Di Carpio dobrze tam zagrał, Tilda była rewelacyjna jako heartless bijacz. Zresztą do niej akurat takie role pasują jak ulał :P

 

Nie oglądałem Krwawego diamentu. Ktoś, coś?

Edytowane przez BartZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam obejrzeć filmy:

Koneser (http://www.filmweb.pl/film/Koneser-2013-624525)

Kamerdyner (http://www.filmweb.pl/film/Kamerdyner-2013-648849)

 

Osobiście uwielbiam kryminały, sensacyjne, lecz te dwa filmy mnie urzekły. Co do Kamerdynera, to polecam tym bardziej, że film jest oparty na faktach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do DiKarpio... srednio mi podchodzi ten aktor... zawsze bedzie mi sie kojarzyl z tabunem piszczacych bezmajtkowych nastek...

 

o to to :yahoo:

Spoko, ale czy to ujmuje mu kunsztu?

 

Za The Beatles też piszczały i to całe tabuny ;)

 

 

 

Dobra skończmy to!

 

Nie było tematu :P

Edytowane przez pawelszuszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonały film,polecam

 

kumpel mnie też zachęca i właśnie sobie dziś obejrzę.

 

Obejrzany

Prisoners%2Bposter.jpg

 

 

Ciężki film, aczkolwiek bardzo dobry.

Fabuła i akcja nie pozwala oderwać sie od filmu/wydarzeń, bardzo dobra praca operatora

 

Nie nudziłem się. :OO:

Edytowane przez pawelszuszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem Krwawego diamentu. Ktoś, coś?

 

 

Warto.

Oglądałam ze ściśniętym żołądkiem, na początku chciałam wyłączyć "rany Boskie jaka masakra" pomyślałam.

Krew,strzelanina, ucinane ręce, dzieci, to nie dla mnie.

Jednak "coś" kazało mi oglądać.

Po wszystkim stwierdziłam, że film dość oczywisty, typowy dla holiłudu.

Dużo krwi, przemocy,żądza pieniądza,ckliwa historyjka i oczywiście misja edukacyjna filmu.

 

W filmie nie ma momentów. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...