Skocz do zawartości

Jak sprzedać samochód?


antolll

Rekomendowane odpowiedzi

ja ostatnio sprzedałem RS4 za grubo ponad 200tys. bez żadnego ogłoszenia oprócz tego forum, i mobile.de ( nikt nie zadzwonił), a dziś sprzedałem STI 07, bez żadnego innego ogłoszenia oprócze tego forum.

Dyrekcjo , szanowna , dziękuje za to forum :D

 

P.S. wiem wiem , prowizja sie powinna należeć :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś z poznania; ja ostatnio zdjęcia auta robiłem na ul radziwoja na tle stawów i mostu kolejowego (koniec ulicy).

 

Myślisz, że poznańska mentalność pozwoli antolll'owi przełknąć słony rachunek za paliwo potrzebne na przejazd tam? :mrgreen:

 

Antoll, wybacz OT w twym temacie ale pytanie ogolne do Mikada skierowane... Skad do jasnej cholery wzial sie ten niby 'dowcip/powiedzienie'?

 

To jest chyba jakies wybitne mazowiecki i warszawski dowcip, ktorego za jote nie rozumiem i ciekawi mnie skad i na jakiej podstawie sie wzial... :?:

 

Pierwszy raz uslyszalem ten wielce 'smieszny' zarcik o drucie aluminiowym od jakiegos warszawiaka 10 lat temu, a potem co i rusz przewija sie ten motyw on line.

(jeszcze przed rewolucja 'dotkomow' nie bylo takich motywow on line)

Przy czym nie slyszalem, zeby w ten sposob mowil jakikolwiek bialostocczanin, warmiak, pomorzanin, slazak czy ktos inny - tylko mazowszanie. O co kaman??? :shock:

 

Chodzi Ci o żarty o poznańskim skąpstwie, czy co? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen:

Powiem Wam tak. Jak sprzedawałem poprzednie auto (ośka) to przewoziłem potencjalnego kupca i podczas jednego z zakrętów szybko zbliżał się krawężnik poszło na centymetry po czym kolo stwierdził "wiedziałem, że nie przyje....sz, jesteś z poznania". OT tyle. :P

 

Właśnie sobie przypomniałem, że mam fure do sprzedania ale nie mam czasu na ogłoszenie... może Ktoś chce smatra for two 0.7 turbo MY05.

 

Pozdro

M.

 

Antoll (nie widziałem Twojego ogłoszenia) ale zrób naprawde dobre foto (ewentualnie popraw w photoshopie), gdyż to połowa sukcesu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen:

Powiem Wam tak. Jak sprzedawałem poprzednie auto (ośka) to przewoziłem potencjalnego kupca i podczas jednego z zakrętów szybko zbliżał się krawężnik poszło na centymetry po czym kolo stwierdził "wiedziałem, że nie przyje....sz, jesteś z poznania". OT tyle. :P

 

M.

 

Eee tam... Olsztyniakom krawezniki nawet sie nie zblizaja. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antoll (nie widziałem Twojego ogłoszenia) ale zrób naprawde dobre foto (ewentualnie popraw w photoshopie), gdyż to połowa sukcesu

Zrobić lepsze, ba, zrobić dobre, umiem, mogę. Tylko przy sprzedaży mojego innego auta - mazdy 626 pojawił się zarzut "za dobrych" zdjęć, których boją się kupujący - wolą normalne zdjęcia skupiające się na stanie auta, a nie na ładnym tle :wink: Więc w przypadku hondy zrobiłem zdjęcia tak, żeby wyglądały jak przypadkowe pstryki z różnych stron, a są ciut, ciut przemyslane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antoll (nie widziałem Twojego ogłoszenia) ale zrób naprawde dobre foto (ewentualnie popraw w photoshopie), gdyż to połowa sukcesu

Zrobić lepsze, ba, zrobić dobre, umiem, mogę. Tylko przy sprzedaży mojego innego auta - mazdy 626 pojawił się zarzut "za dobrych" zdjęć, których boją się kupujący - wolą normalne zdjęcia skupiające się na stanie auta, a nie na ładnym tle :wink: Więc w przypadku hondy zrobiłem zdjęcia tak, żeby wyglądały jak przypadkowe pstryki z różnych stron, a są ciut, ciut przemyslane :)

 

Od ogłoszenia duzo zależy, ale od auta też... jak sprzedawałem alfe to k.... nic nie pomogło, choć auto było super. Takie moje sugestie.

Pozdro i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antolll - zrób na allegro aukcje z licytacją od 1000zł z ustawioną ceną minimalną a ludzie będą walić drzwiami i oknami :wink:

Sprzedałem już kilka aut w podobnym przedziale cenowo/wiekowym i pisz skromnie: dane auta, co było zrobione.

P.S. Odpicuj troche to auto bo u nas ludzie kupują oczami a nie głową :P

P.S.2. Mnie zawsze bawią kupujący którzy na odpalonym silniku, odkręcają korek olejowy, przykładają dłoń, pokazują Ci potem pobrudzoną i mowią " ooo przedmuchy są!! " :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Właśnie jest w picowni :mrgreen:

Jak wróci to robię super-duper zdjęcia i wystawiam za 12 jako jedyną wyjątkową i idealną :mrgreen:

 

Są już fotki szpiegowskie.

 

awesomecarfunnyhilariousmodnerd-7d801f87f0560b60a9ffa7fbaa554e89_h.jpg

 

Mówiłem lakiernikowi, żeby nikomu nie mówił o naszym planie, to foty wrzucił, co za bamber :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...