Skocz do zawartości

Subaru Libero


Fryta86

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, tremba napisał:

Podasz rok i wersje? Moze pare fantow by sie znalazlo...

Nie wiem który rok i jaka wersja, rzuciło mi się w oczy jak przechodziłem, szkoda żeby poszło w złom. Nawet nie wiem jakie występowały wersje. W temacie libero jestem kompletnie zielony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze jakas fotke uda Ci sie cyknac nastepnym razem? Albo jakis telefon na ten zlomowiec podrzucic? Ten Trzymka (na pewno znajdziesz fotki) to jest wersja druga, jesli ten na zlomie wyglada na bardziej trapezowe pudelko to bedzie wersja pierwsza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja V1.

Szczególnie interesowały by mnie pasy bezpieczeństwa z trzeciego rzędu foteli.

Ewentualnie zbiornik paliwa, pompa paliwa,

gaźnik kompletny - ale tylko w wersji z komorą pływakową (zdjęcie by się przydało).

No i  (ale to chyba niemożliwe) miał błotniki i nadkola nieskorodowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Juan Rapru napisał:

A ja V1.

Szczególnie interesowały by mnie pasy bezpieczeństwa z trzeciego rzędu foteli.

Ewentualnie zbiornik paliwa, pompa paliwa,

gaźnik kompletny - ale tylko w wersji z komorą pływakową (zdjęcie by się przydało).

No i  (ale to chyba niemożliwe) miał błotniki i nadkola nieskorodowane...

 

A w grupie na fb Subaru Libero Polska pytałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, trzymek napisał:

 

A w grupie na fb Subaru Libero Polska pytałeś?

Pytałem już w wielu miejscach, nawet w Subaru Polska*). Na razie znalazłem tylko gościa, który podobno ma kłąb różnych pasów od V1 i V2, ale kontakt z nim się urwał.

 

*) W Subaru (Rzgów k/Łodzi) jak zapytałem zaraz po zakupie, to znaleźli, że są chyba w Japonii, ale cena mnie trochę przestraszyła :cry:. Natomiast jak już się zdecydowałem to w tzw. międzyczasie Subaru uaktualniło oprogramowanie i mój VIN przestał być widoczny w systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

20181006_144329.thumb.jpg.450e5757bfc6e7479c48739bd5f7fbeb.jpgWersja bez elektrycznego szyberdachu  i obrotowych przednich siedzeń zawsze będzie tylko ubogą wersją:P

Edytowane przez trzymek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Liberowców: Macie jakiś znajomy warsztat blacharski, co by umiał naprawić budę (włącznie z dorobieniem brakujących kawałków - trochę wygniły nadkola i spody drzwi)?  Oczywiście najchętniej w centralnej Polsce (Łódź), ale jak by gdzie indziej, to też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://sprzedajemy.pl/kompletny-izolowany-tlumik-do-subaru-libero-gora-kalwaria-2-6bea9f-nr47458327

Zadzwon do tego goscia z ogloszenia. Rozmawialem z nim juz kilka razy, remontuje i przerabia Liberaki na VW:huh:. Ale kiedys oferowal progi, wspominal mi tez o remoncie blacharskim. Byc moze bedzie mogl Ci pomoc, albo naprowadzi na jakies rozwiazanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...