Skocz do zawartości

Subaru Libero


Fryta86

Rekomendowane odpowiedzi

Namierzylem dziś na auto złomie białe Subaru libero, chyba 2gen.

Kierownik szrotu zapewniał że silnik był na chodzie jak go stawiali;)

Jakby ktoś coś potrzebowal to pytajcie, przejezdzam w okolicy średnio co tydzień to zawsze mogę podpytać jakby ktoś coś:)

IMG_20190409_155002.thumb.jpg.4224a4761393b4a14bcf0ec9d52ed91c.jpgIMG_20190409_155026.thumb.jpg.55427cbe701898aa0c796bc524eb4ea5.jpgIMG_20190409_155011.thumb.jpg.953842faf262001701e4fdbe73f249e3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, tremba napisał:

A gdzie to? Masz jakiś namiar?

 Ty masz zdecydowanie bliżej. Dla mnie to wyprawa. Chyba, że doczeka do wakacji.

Edytowane przez trzymek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, tremba napisał:

A co, potrzebujesz jakieś graty?

naj...to potrzebuję osłonę kolektora wydechowego i lampkę oświetlenia wewnętrznego (właściwie klosz). I jeszcze pare innych pierdół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, trzymek napisał:

naj...to potrzebuję osłonę kolektora wydechowego i lampkę oświetlenia wewnętrznego (właściwie klosz). I jeszcze pare innych pierdół

Dostepne w ASO i wcale nie byly ceny extremalne, tzn. za kawalek blaszki tanio nie jest, ale idzie przegryzc.  Ktora lampke-nad kierowca czy ktoras tylna? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede mial :D. Dylemat mam tylko taki: dopoki nie poskladam calosci nie chcialbym skladac zadnych obietnic-moze akurat bede sam w potrzebie. Ale pozniej wszystko co zostanie trafi do potrzebujacych :-). A do ASO i tak bede musial sie wybrac-znowu potrzeba kilka czesci. A nie myslales o nierdzewnym wydechu? Kilka postow wczesniej wrzucilem linka do goscia-ma to rece i nogi, chyba ze chcesz 100% original. Ale to i tak zgnije w naszym klimacie po jednej zimie :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Halo Liberatorzy - czy ktoś jest chętny na V2 do dłubnięcia ?

Kupiony w Kłodzku w 2009 roku. pojeździł ze mną sporo trafiliśmy kiedyś nawet razemw Dolomity.
Stety czy niestety w pewnym momencie przesiadłem się na Forestery.

Blacharsko jest do roboty i ma troszkę mankamentów głównie rdza która brzydulkę zeżera, klamka zewnętrzna w suwanych drzwiach po prawej stronie nie bangla
dolna prowadnica w lewych suwanych ma dziurę w, którą wpada rolka generalnie jest do podłubania.
Silnik odpala działa i pracuje. Samochód w moim odczuciu dla kogoś kto wie po co mu Libero i czym jest Libero albo do postawienia na nogi włożenia w niego serca i czasu albo jako całkiem solidny dawca części.
Fotele i tapicerka w zacnym stanie, skrzynia działa sprzęgło działa generalnie cały działa tak na swój liberowaty sposób. Bebechów do wyjęcia z silnika też masa choć osobiście bym wolał alby go ktoś se go odnowił i nim jeździł a nie kroił na części  , ale to tak sentymentalnie piszę.

PIsze w tym wątku bo zakładam, że wśród subarowiczów trafi się ktoś zainteresowany coby sobie pogadać popertraktować itp itd :)
Jeśli tak to proszę o kontakt. Nie mam moliwości sprzedawania go na części, że komuś wyjmę skrzynię komuś klapę a komuś kanapę. Samochód jeździ więc raczej jeszcze nie moment aby go tak traktować :)

zatem jeśli ktoś by potrzebował takie autko prosze o kontakt może być telefoniczny 725185274




attachment.php?attachmentid=72954&d=1352

Screenshot_2019-05-05-20-04-08-723_com.alensw.PicFolder.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam 

zachęcamy do kontaktu osoby zainteresowane Subaru Libero. Autko z 1994r

Kontakt w sprawie dostępności części 534 198 575

Oferujemy wysyłkę części. 

https://www.facebook.com/965624103470330/photos/a.2814934835205905/2939002116132509/?type=3&theater

Edytowane przez Auto-Kasacja Złom
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
  • 10 miesięcy temu...

Próbuję reanimować v1. Po wielu trudach okazuje się że do szczęścia brakuje mi tylko trzpienia z elektrozaworu wolnych obrotów. Nigdzie tego nie mogę znaleźć, nawet zdjęcia żeby mieć pojęcie jak to powinno wyglądać. Mógł by któryś z kolegów zwymiarować mi to wraz ze sprężyną? Myślę że dam radę to dorobić gdybym tylko znał wymiary. Reanimować pompę oleju się udało to z takim drobiazgiem też powinienem dać radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, bart_ol napisał:

Próbuję reanimować v1. Po wielu trudach okazuje się że do szczęścia brakuje mi tylko trzpienia z elektrozaworu wolnych obrotów. Nigdzie tego nie mogę znaleźć, nawet zdjęcia żeby mieć pojęcie jak to powinno wyglądać. Mógł by któryś z kolegów zwymiarować mi to wraz ze sprężyną? Myślę że dam radę to dorobić gdybym tylko znał wymiary. Reanimować pompę oleju się udało to z takim drobiazgiem też powinienem dać radę.

Prive

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...