Jump to content

Podziękowania dla forumowiczów

Azrael

Recommended Posts

Wielkie dzięki za wsparcie podczas, przed i po rajdzie. Szczególne dzięki za doping i pomoc Cracow Dragona - Ty wiesz za co, oddam jak najszybciej. Dzięki za pomoc ze zmianą koła dla michała.

Oczywiście po raz kolejny specjalne podziękowania dla WRC Fana za okazane zaufanie i danie z siebie 100%.

Jeżeli będę miał okazję startować raz jeszcze w podobnej imprezie to mozę należaloby obkleić auto w jakieś forumowe loga? Szkoda że to nie jakaś N-10 bardizej by pasowała...

W sumie chyba sam wypisuje teraz OT. Ale i tak dzięki wam. PRzepraszam ze nie mieliśmy więcej okazji do świętowania. Może w przyszłości?

...... ja Cie Kubo za to przepraszam, że jestem taką cholerną gapą :x i nie kupiłem drugiej kasety do kamerki bo bym ponagrywał Wasze przejazdy .... i nie tylko :mrgreen: .....

pozdr. matt

Ja również pragnę po raz kolejny wszystkim podziękować :!: Za rady, za doping...ZA WSZYSTKO 8)

Oczywiście po raz kolejny specjalne podziękowania dla WRC Fana za okazane zaufanie i danie z siebie 100%

:oops: Pozwolę sobie jeszcze raz podziękować Tobie za to że nie bałeś się zabrać nowicjusza na prawy fotel 8) DZIĘKI :!: I jeśli jeszcze kiedys nadarzy sie taka okazja to chętnie skorzystam :wink:

nie kupiłem drugiej kasety do kamerki bo bym ponagrywał Wasze przejazdy .

a Kajtek nie nagrywał?

Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki!