Skocz do zawartości

Jak mam to kulturalnie zalatwic? (gwarancja)


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja też mam wrx `05 i skrzynia wyje na jedynce i dwójce, a jak się puści gaz to na dwójce przy niskich obrotach też słychać jak by piasek był w skrzyni. Robi tak od nowości a teraz ma 16 tys km i nadal jest tak samo. Olej w skrzyni sprawdzam co 4 tys i wszystko jest ok. Ten typ tak ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, wiem, ze niektorych strasznie to wkurzy, ale to, co powiedzial Acid, jest prawda najwidoczniej :wink: Czyli ten typ tak ma. Jechalem dzisiaj WRXem i tam tez na jedynce i dwojce wylo. Jak mi wytlumaczono (:twisted:) dzieje sie tak dlatego, ze jak sie nie daje gazu, zebatki w skrzyni sa napedzane nie przez silnik, ale przez kola (no bo samochod sie toczy). Wtedy obciazona jest druga "scianka" zebatki i dlatego slychac taki dzwiek. Co prawda, nie pamietam dzwieku z OGSowego WRXa, ale chyba nie jest to nic, czym by sie trzeba przejmowac. Tym bardziej, jesli sie uwzgledni inni wlasciwosci tego wyjatkowego wyrksa :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than... tlumaczenie wlasciwe... ale przeciez we wczesniejszych modelach jest dokladnie tak samo (tj w MY04 jak i w kazdym samochodzie) - bez gazu - zebatki

napedzane sa przez kola...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba w zakrecie, bo na prostej seryjnym wrxem ciezko.

 

na suchym, na prostej... pewnie opony juz nie ten tego.... kto byl na nocnym to slyszal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ThanJunior, zwaz ze broniac w ten bezsensowny sposob ASO SIP. jednoczesnie obciazasz marke, tlumaczenie "ten typ tak ma" w przypadku praktycznie kazdego juz modelu sugeruje ze FHI ma niekompetentnych inzynierow a pod marka Subaru produkuje szmelc. Reasumujac kazdy dealer, mechanior i inny pracownik SIP, powinien isc na dywanik albo odrazu wyleciec z roboty za de facto anty reklame sprzedawanego przez SIP produktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może sprzedać parcha STi PPP jako zwykłe STi i pozbyć się problemu

 

Jeżeli go sprzedam to już napewno nie kupie Subaru na gwarancji. Zostałem z tego wyleczony przez pewną firmę. Jeśli Subaru to bez gwarancji ale bardziej skłaniam się do EVO :mrgreen:

 

Witaj w klubie :mrgreen:

IX wygląda bardzo apetycznie.. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...