Skocz do zawartości

Start nowego Forum!


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 473
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1. Można na liście wątków (np. liście nieczytanych) kliknąć zamiast w temat, to w taką malutką "karteczkę" przed nim (po jego lewej stronie

 

Fakt, działa :D

 

 

jeśli pomiędzy wyświetleniem nieczytanych a kliknięciem "oznacz jako przeczytane" ktoś napisze nowy post, to on także zostanie oznaczony jako przeczytany. Prawda?

Tak myślę...

 

A jakiś myk na cytowanie selektywne? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiś myk na cytowanie selektywne? :?

Jedynie shift+(opcjonalnie ctrl)+strzałki oraz delete ;-) . Przynajmniej ja innego na razie nie znam.

 

A swoją drogą, nawet gdy była ta funkcja, jakoś nigdy z niej nie korzystałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiś myk na cytowanie selektywne? :?

Jedynie shift+(opcjonalnie ctrl)+strzałki oraz delete ;-) . Przynajmniej ja innego na razie nie znam.

 

A swoją drogą, nawet gdy była ta funkcja, jakoś nigdy z niej nie korzystałem...

 

a ja ją bardzo lubiłam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogliście się bardziej postarać !!

szybkość - super !!! reszta do poprawy!! jakieś to nieprzejrzyste !!!

Uwielbiam taką "pomoc"... aż chce się przetestować kilka nowych zabawek tego forum... albo zamknąć całe Forum... co to znaczy "reszta do poprawy!!"?

Proponuję więcej konkretów przekazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiś myk na cytowanie selektywne? :?

Jedynie shift+(opcjonalnie ctrl)+strzałki oraz delete ;-) . Przynajmniej ja innego na razie nie znam.

 

A swoją drogą, nawet gdy była ta funkcja, jakoś nigdy z niej nie korzystałem...

 

a ja ją bardzo lubiłam :(

Myślę, że warto nad nią popracować... bardzo przydatna opcja... a innym (którzy jej nie używali) nie przesadzała :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogliście się bardziej postarać !!

szybkość - super !!! reszta do poprawy!! jakieś to nieprzejrzyste !!!

Uwielbiam taką "pomoc"... aż chce się przetestować kilka nowych zabawek tego forum... albo zamknąć całe Forum... co to znaczy "reszta do poprawy!!"?

Proponuję więcej konkretów przekazać.

IMHO wszystko, poza prędkością forum.

 

 

Powtórzę jeszcze raz moje pytania, bo albo ominąłem odpowiedzi, albo ich nie uzyskałem.

 

Dlaczego nie wyświetlają mi się zdjęcia w podpisie, i czy jest możliwość powrotu do starego wyglądu i działania forum :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO wszystko, poza prędkością forum.

Wszystko? Czyli od adresu domeny poczynając, przez kolory, czcionkę, przyciski, zasadę działania, tematykę, schematykę, odwiedzających, ich podpisy, avatary, itp. jest "wszystkim"... IMHO nic tylko zamknąć Forum... idę zagłosować...

 

Powtórzę jeszcze raz moje pytania, bo albo ominąłem odpowiedzi, albo ich nie uzyskałem.

Dlaczego nie wyświetlają mi się zdjęcia w podpisie, i czy jest możliwość powrotu do starego wyglądu i działania forum :?:

...albo jeszcze ich jeszcze nie ma... może warto nad tym scenariuszem się zastanowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO wszystko, poza prędkością forum.

Wszystko? Czyli od adresu domeny poczynając, przez kolory, czcionkę, przyciski, zasadę działania, tematykę, schematykę, odwiedzających, ich podpisy, avatary, itp. jest "wszystkim"... IMHO nic tylko zamknąć Forum... idę zagłosować...

 

Powtórzę jeszcze raz moje pytania, bo albo ominąłem odpowiedzi, albo ich nie uzyskałem.

Dlaczego nie wyświetlają mi się zdjęcia w podpisie, i czy jest możliwość powrotu do starego wyglądu i działania forum :?:

...albo jeszcze ich jeszcze nie ma... może warto nad tym scenariuszem się zastanowić.

Pisząc wszystko, miałem na myśli to co się zmieniło, od 13.04.

 

Zastanowiłem się. Już wiem, że nie przeoczyłeś mojego postu, ani go nie zignorowałeś. Lepsza odpowiedź, że nie wiadomo dlaczego tak się dzieje, niż brak odpowiedzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc wszystko, miałem na myśli to co się zmieniło, od 13.04.

 

Zastanowiłem się. Już wiem, że nie przeoczyłeś mojego postu, ani go nie zignorowałeś. Lepsza odpowiedź, że nie wiadomo dlaczego tak się dzieje, niż brak odpowiedzi :wink:

Dużo lepiej się chce coś zmieniać wiedząc, że jednak chociaż malusia część tego co się robi na coś komuś jest przydatna.

 

Nie ma odpowiedz jeszcze. Ilość tematów do zrobienia zasadniczo dalej wzrasta niż maleje od momentu uruchomienia, a rączek mamy ile mamy. Temat jest odnotowany "u nas na tapecie" i odniesiemy się do niego... jeżeli coś będziemy mogli więcej napisać jak "zajmiemy się tym".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja zbiorę do kupy sprawy, które rzuciły mi się w oczy (w większości będzie to oczywiście powtórzenie tego, co już w tym i innych wątkach zostało powiedziane).

 

  • Oto lista :wink: :
    [*:1dh0o0vl]Brak opcji "zamknij wszystkie znaczniki" w edytorze (i tak nie używałem ;-))
    [*:1dh0o0vl]Avatary i dane z profilu przerzucone na prawą stronę, gdzie nie rzucają się w oczy - z lewej dawały szybką i wyraźną informację o autorze postu
    [*:1dh0o0vl]Brak opcji/linku "oznacz fora jako przeczytane" w wynikach wyszukiwania nieprzeczytanych postów (da się zawalczyć tak, aby nie występował w jej wypadku race condition?)
    [*:1dh0o0vl]Brak odnośnika do ostatniego tematu/wiadomości na liście forów na stronie głównej
    [*:1dh0o0vl]Temat jest linkiem do pierwszego postu, a nie pierwszego nieczytanego - (co najmniej) w wynikach wyszukiwania postów nieczytanych - klikanie w "karteczkę" przed tematem jest niewygodne, klikanie w "przejdź do pierwszego nieczytanego" także jest niewygodne (więcej klikania)
    [*:1dh0o0vl]Brak wyraźnego rozróżnienia wątków przyklejonych od normalnych - np. na Forum organizacyjnym, "Pomoc...", "Powiadomienie o nowościach..." i "Twój nick w podpisie..." są przed dzisiejszymi wątkami, mimo że dawno nie były aktualizowane - odróżniają się tylko ikonką, to trochę za mało.
    [*:1dh0o0vl]Za duże obrazki w podpisach - wolałbym rozwiązanie wolontarialne od "systemowego" - czyli ludzie sami kontrolują co wrzucają, a nie zmniejszanie javascriptem - to nie zmniejsza ilości danych do pobrania :(
    [*:1dh0o0vl]Brzydkie emotikony, poprzednie były fajniejsze
    [*:1dh0o0vl]Nie widzę określenia płci użytkownika w profilu i przy avatarze
    [*:1dh0o0vl]"Skąd" zmienione na "Lokalizacja" w profilu - dotychczasowe zabawne wpisy przestają być zabawne ;-)
    [*:1dh0o0vl]Forum zap..............laaaaaa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunęłam fotkę z podpisu, bo jakaś taka zbyt wielka się stała, chciałam mniejszą umieścić, ale nie wczytuje się :roll:

Pozwolisz, że na Twojej fotce poćwiczę z jej umieszczeniem w podpisie?

Swoja drogą sama w sobie jest za duża na podpis - dlatego nie wyświetla się. Nie wiem natomiast dlaczego ten mechanizm lepiej działał na starym skrypcie... sprawdzę to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo lepiej się chce coś zmieniać wiedząc, że jednak chociaż malusia część tego co się robi na coś komuś jest przydatna.

Domyślam się, że włożyliście w "nowe" forum kupę pracy i czasu. Ja po prostu jestem za starym wyglądem forum. Myślałem, że wymiana serwera ma tylko przyśpieszyć jego prace, a nie zmienić cały wygląd i działanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo jestem ślepy, albo nie widzę:

- cytowania selektywnego (zgłaszam tęsknotę za tą funkcjonalnością)

- nazwy wątku na stronie, w którym napisano ostatnią wiadomość w danym podforum, dla którego wyświetla się "ostatni post". wydaje mi się, że to było w poprzedniej wersji.

 

fajnie, że szybko chodzi. no i nie ogarniam jeszcze go. i wolałem avatary i info o użytkowniku po lewej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...