Skocz do zawartości

Czego słuchacie 'za kółkiem'?


owoc666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie czytałem wszystkich propozycji ale Michał Jelonek nie wpadł mi w oko. Mam jego płytkę w samochodzie i caaaaałkiem fajnie jest to wrzucić w czasie jazdy.

Dobry kawałek Marlina Mansona- Kaboom Kaboom. Gdyby się spać zachciało podczas nocnych wojaży...

I dla odmiany Dj Tommek, Ice T feat Sandra Nasic- Beat of Life.

 

 

P.

 

-- Pn kwi 11, 2011 8:54 pm --

 

 

No w samochodzie to bym raczej tego nie puścił, ale znam kogoś kto jak najbardziej.. :lol:

 

Bzyku jesteś? :mrgreen:

 

 

I w takich momentach żałuję, że jak miałem okazję to go nie zlałem. Taki wstyd.... Ale żeby jeszcze bardziej się "pognębić" spójrzcie na to:

 

 

Zapadam się pod ziemię.... :oops::oops::oops::oops:

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bakupno A Ty mały żartownisiu :!: :mrgreen::mrgreen: Nie dosyć, że tyle krzywdy miastu zrobił to jeszcze mam iść go słuchać?? Nigdy.

 

Ale mogę Ci załatwić płytkę. Włącz w swoim Forku to zobaczysz jak szybko Ci samochód przestanie dobrze śmigać :twisted::twisted:

 

Chociaż z drugiej strony może jak włączysz tego muzykanta to Forek się przestraszy i nigdy nie odmówi posłuszeństwa?? Taki mały szantaż.

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Morgiana, Skoro już jesteśmy przy takich klimatach to przypomniałem sobie ten kawałek :D

albo ten http://www.youtube.com/watch?v=WCFGwlqSnxE no albo ten 8) http://www.youtube.com/watch?v=reB9UVKQ ... re=related Punks not dead :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...