Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

A mogli by poganiać na sygnale po lodzie. Ciekawe czy by im uciekł... :D Słyszałem że we Francji dostali nówki STI i szkolenie przez subaru.

A w Polsce dostali EVO, ciekawe czy jeszcze jest całe, czy podzieli los tych wszystkich Meganek, co to potrafiły z ramp kolejowych spadać :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się zrobiło gorąco.

Koledzy się rozpolitykowali.

Chyba każdy z nas ma wyrobione zdanie o opiekuńczym państwie, które dba o nas we wszystkich przestrzeniach naszego życia.

Problem w tym, że taka afera powoduje dużo szumu, jednak za chwile ubita piana opada i dalej jest tak jak było, albo gorzej, bo dorzucą jakiś głupi przepis. Szkoda bo takie rozdmuchanie afery mogłoby poskutkować jakimś kompromisem, który satysfakcjonowałby wszystkie strony konfliktu. Oczywiście w tym przypadku należałoby wymagać chęci porozumienia i zaangażowania zainteresowane strony, a tak my popiszemy sobie na nich na forum i innych portalach, oni to mają w d*pie, wbiją kilkanaście mandatów za przejazd po plaży.

 

 

U mnie pod domem w zeszłym roku koleś rozwalił, będąc na bani, z 10 samochodów. Po zdarzeniu wskazaliśmy policji miejsce gdzie sprawca zaparkował, to łaskawie po godzinie przyjechali, a finał bajki jest krótki i niektórym znany,

facet się wyparł ze jechał na*ebany...

 

Lepiej szaleć po ulicach po pijaku, 20 letnim zdezelowanym trupem typu calibra którego stan techniczny pozostawia wiele do życzenia, a nie szkolić umiejętności w miejscu w którym nie zagraża się bezpośrednio nikomu, porządnie przygotowanym autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

info z FB a'propos Jeziora Krzywego: Słuchajcie drodzy parafianie :) W związku z tą całą medialną aferą, pragnę poinformować, iż możliwości policji są następujące: Mogą karać za jazde z pasażerem ( o ile to widzą ;) ) , w żadnym innym wypadku nie mogą nam nic zrobić ! Chcą obstawić drogi dojazdowe, ale nie wiedzą, że mamy już 3 (słownie: trzy) zupełnie legalne zjazdy na jezioro i tor :) Wszelkie info, mapki oraz update informacji znajdziecie na http://www.facebook.com/pages/Ice-Ride/268437289891923 . Zapraszam do polubienia strony ! Korzystajmy z pogody i możliwości doskonalenia techniki jazdy w bezpiecznych warunkach ! ;) Pozdrawiam ! PS. Udostępniać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekaw. Dzisiaj podobno milicjanci i straż miejska nie robili problemów.

A jutro ma być trasa poprawiona, więc będzie jeszcze lepiej. Dzisiaj było mocno wyślizgane i ciężko się jeździło bez kolców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignor dla Kuchara za antysportową wypowiedź w TVN24, wczoraj....

 

jak on jeździ po jeziorze, to jest ok, są odwierty, ratownicy itp, a jak inni, to oszołomy i straceńcy... :mrgreen: , zakazać....

 

a najlepiej jakby zakazać trenowania w całej Polsce i wszyscy by przyjechali do ralilendu :twisted: ,

mnie tam nie zobaczy, niech się napasie swoimi hektarami... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto gotowe do wyjazdu na Krzywe :) myśle ze najpozniej ok 12.00 będę w okolicy pola startowego :mrgreen: Jak coś to 508588400 ;)

 

-- 11 lut 2012, o 10:32 --

 

Dzisiaj na j. Kortowskim jest podlodowe nurkowanie zobaczcie jak gruby lód wyjęli po wycięciu piłą....

! min 40cm według mnie 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu nawet onet się przyłączył do bicia piany :roll:

http://moto.onet.pl/1656653,1,jazda-po-jeziorze-moze-sie-zle-skonczyc,artykul.html?node=2

 

Pan kumendant z olsztyńskiej drogówki się chyba uwziął.

 

A co z narażaniem innych na niebezpieczeństwo na kjs czy innych tego typu imprezach?

Każdy podpisuje chyba jakieś kwity, że jedzie na własną odpowiedzialność. Zabierając pasażera ( nie tylko na jezioro) mogę mu dać do podpisania takie oświadczenie itp.

I co komu do tego?

A co jeśli zabiorę pasażera i jadę np. 150 w terenie zabudowanym? Dostanę mandat za przekroczenie prędkości i punkty karne. TYLKO! Wtedy narażania życia i zdrowia już nie ma - grunt, że wpływ do budżetu będzie.

Jak będzie jakaś akcja z mandatami za jazdę po jeziorze to ciekawe z jakiego paragrafu? Dostał ktoś? Nie wspominam o zakazach wjazdu itp - sama jazda po lodzie

 

Może niedługo będą za brak uprawnień motorowodnych :mrgreen:

 

Jak wygląda kwestia prawna latania bojerami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziś przyjemność zasiąść na prawym u Wełniacza w GTku na cywilnym kolcu. Wrażenia z jazdy - coś pięknego. Jednak kolec robi robote :D Już nie mogę się dnia jutrzejszego w Nowych Gutach doczekać!

W końcu jakiś artykuł z udziałem osób bezpośrednio zainteresowanych. Brawo dla Elka!

http://olsztyn.wm.pl/90580,Rajdy-na-lod ... czety.html

 

-- So lut 11, 2012 5:22 pm --

 

W Norwegii to się dopiero bawią na lodzie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...