Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

1 wyścig zacznie się o 19:04 więc trzeba być tak z 30 min wcześniej bo będe standardowo zbierac kase itp... jedziemy 2x15 min :drool:  i zbieram od każdego po 75 zł :evil2::puchar: 

wszyscy co posiadają kamerki proszeni o ich zabranie i nie zapomnieć o kompatybilnych mocowaniach do swoich kamer ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że ja jeszcze nic nie wyrzuciłem, to nie dziwne. Ale Wełniacz? :twisted:

Myślę, że wieczorkiem jakiś skrót z walki uda mi się opublikować.

Super było! Dzięki za świetną walkę! :)

No właśnie... Wełniacz przeżywa silencer aż się w sobie wyciszył ;) a tak na poważne to pewnie coś zacnego nam montuje :D

Walka była fenomenalna, po mały zaczyna mi to przypominać Rallycross , tylko szutru brak ;) a jockerlap zrobić można :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może np. tylko jedne kwalifikacje (lub nawet jak teraz, czyli klasyfikacja punktowa stanowi kwalifikacje), ale drugi wyścig z odwróconym pozycjami startowymi z pierwszego, albo w ogóle z losowanymi pozycjami startowymi? ;)

 

Wtedy to dopiero będzie się działo! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, ja to bym chyba nie kombinował. Start z pozycji startowych i klasyfikacja końcowa zapisywana i punktowana to jest fajne rozwiązanie. Jak puścimy w odwrotnej kolejności to spisywanie klasyfikacji uważam za bezsensowne... lepiej się pobawić w częste zmainy konfiguracji trasy albo jazdę w odwrotnym kierunku bo to zmusza do szukania optymalnego toru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...