Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

A był "u nas", czy tylko mu się wydaje, że to kolejny tor "pod supermarketem"?

 

 

jakbyś pojeździł po prawdziwym torze to ten nasz uznałbyś za taki "pod supermarketem", ale lepszy taki niż żaden ;) jak na tor pod dachem to jest całkiem nieźle.

 

a jakby był u nas prawdziwy tor to myśle że kilku z nas by tam rozbiło namioty (obok mojego ;) ) bo nie warto byłoby wracać do domu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Axmann, uznałem że chodzi o ten pierwszy filmik (adalien wspominał o znajomym jeżdżącym właśnie w trójmieście). Jeśli chodziło o ten z Torunia, to oczywiście - tor jest zupełnie innego kalibru niż nasz - na tyle, że pewnie wolałbym wjechać na niego samochodem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy tor prędzej czy później się znudzi. Chyba, że co jakiś czas będzie zmieniana konfiguracja.

 

Natomiast widząc ten gdański widzę, że nasz jest naprawdę w porządku. Bardziej prymitywnego niż tamten chyba nie dało się wymyślić.

 

Jak kiedyś będę w 3city (śwagier mnie wyciąga na karty tam) i okaże się, że jest jeszcze inny tor niż ten w Oliwie to się karnę i zdam Wam relację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej prymitywnego niż tamten chyba nie dało się wymyślić

 

Za to dłużej jeżdżą. B)

Nasze 10-minutówki jakoś przestały mi wystarczać. Chętnie spróbowałbym 15-20.

Edytowane przez jpol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie... Paskudne uczucie gonić za kimś, wpadać w trans i myśleć czy już na tym czy dopiero na następnym będzie szachownica. :angry:

 

P.S. Chociaż przyznam Wam się do jednego. Na Grand Prix podczas finałowego biegu byłem w tak słabej formie, że cieszyłem się jak się skończyło, bo już miałem Pablo na ogonie. :P:D To był jeden jedyny raz. :D Ale już wiem, czemu miałem spadek formy. :P

Edytowane przez Dziedzic_Pruski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a tak serio to ostatnio tez myśałem o tym żeby trochę dłużej pojeździć. Może wykupić dwa pod rząd i dogadać sie żeby pojechac bez pit stopu ;)

 

Nie da rady. Mają ustawione 'kąputry' na taki a nie inny system. To wymagałoby chyba przewartościowania wszystkich wartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...