Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Cisza jakaś na warmii i mazurach widze... tak sobie ostatnio wspominaliśmy z Marchewą i Wełniaczem cotygodniowe gokarty i tak mnie naszła myśl, że może przy niedzieli popołudniem byśmy się spotkali starą grupą i pojeździli trochę u Stanika ? Ktoś by się pisał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w zeszłym tygodniu.

 

Zjechałem do boksu po gonitwie. Noga na hamulcu, kask w ręce. Czekam na zgaszenie. Nagle mi się zrobiło ciemno przed oczami i kask wypadł mi z ręki. Myślałem, że złamałem się w pół. Urwał nigdy w życiu nie czułem takiego bólu. Na pełnym gazie wjechano we mnie. Wstaję, odwracam się drę się pytając kto chciał mnie zabić i patrzę, że jakaś wystraszona pindzia siedzi w karcie i paczy na mnie. Żadnego 'przepraszam', 'pocałuj się w dupę', nic.

 

Lepiej.

 

 

Podbiega do mnie jakiś dres i z mordą do mnie 'co ja mam do jego dziewczyny' no i tradycyjne 'mam ci je..b.....ć'?. Zwijam się z bólu, obsługa głowa w piasek (ani, żeby zapytać czy nie trzeba karetki, anie żeby wypierdzielić typa z toru), mówię spadaj palancie, bo nie mam czasu na ciebie.

 

Ciekawostka. Znajomi tego 'twardziela' wsiadają do golfa, a on sam do... forka MY00 oklejonego 'SUBARU' i świniami gdzie się da.

 

 

Ale polatałbym z Wami. :) Ale nie wiem kiedy. Będę śledził wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim :)

Ja to bym się pisał na te gokarty (czysto rekreacyjnie i relaksacyjnie, bo ścigant ze mnie żaden ;) ), ale w poniedziałek-wtorek.

A tak poza tym to pozdrawiam wszystkich Subarowców widywanych w Olsztynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jedźcie trochę szybciej niż zwyczajowe 15 minut przed jazdą bo wprowadzili teraz takie karty członkowskie - trzeba się rejestrować, a to chwilę trwa.

 

Ja z jutrzejszego ścigania odpadam, ostatnio sporo za kółkiem siedzę i muszę w końcu odpocząć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że impreza na torze stoi pod znakiem zapytania. Wprowadźmy może jakiś deadline, żeby nie wisieć w niepewności cały dzień. Jeśli do 13 nie będzie ostatecznej decyzji, to ja się wymiksowuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...