Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba łącznik był kiepski, skoro uległ rodzinnemu kombi 211 KM

 

No właśnie kierowca coś narzekał na łączniki ;) A poważnie to źle to nie jechało, ale widać subtelności mają znaczenie, Pablonas podejrzewam że i moim rodzinnym "przystankiem autobusowym" na pudło by się wdrapał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie co można kupić (w pasztetowych pieniądzach!), żeby dawało frajdę z rywalizacji w warunkach olsztyńskich i okolicznych (sprinty Milano i podobne). Niekoniecznie w generalce - może być w klasach, albo nawet "w klasach nieformalnych". I żeby nie było - mówię o frajdzie z rywalizacji, a nie frajdzie z wygrywania! ;) (czyli autko dające możliwość wygrywania w klasie kierowcy ogarniającemu na poziomie Daniela Wyrzykowskiego, a nie mi :D)

 

Na dłuższą metę upalanie podstawowego i jedynego dupowozu trochę mija się z celem, bo zawsze gdzieś z tyłu głowy jest świadomość, że auto powinno wrócić o własnych siłach, bo jest potrzebne na co dzień...

 

Przyznam, że chodzi za mną trochę "puchar rodzinnych kombi" ;), ale to chyba nawet sam jestem w stanie wybić sobie z głowy i w tym zakresie pomocy nie potrzebuję. Za czym według Was warto by się rozejrzeć?

 

 

A przy okazji - podrzuci ktoś aktualny namiar na jakichś olsztyńskich/lidzbarskich/okolicznych wykonawców płyt pod silnik? Kumpel chce sobie wykonać taką do cywilnego Leona TDI, bo już kolejny plastik załatwił i boi się, że następnym razem na plastiku się nie zatrzyma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a auto , to tak naprawdę fraje daje 4x4 :)

Zależy co rozumiemy przez "frajdę". Frajdę na pewno sprawia wygrywanie generalki :) (mówię jako znawca tematu bo raz wygrałem :biglol: ) ale latanie mocnym RWD po takim syfie jaki jest w Ornecie, wg mojej definicji też może dawać dużo frajdy :)

 

Najciekawsze jest to, że przy opcji 4x4 chciałoby się powiedzieć, że koszty są wyższe niż w słabszych klasach... ale szczerze mówiąc auto czy Jacka czy moje jest przykładem, że poza wymianami oleju nic się przy autach nie robi nawet pomimo katowania w Ornecie.

Pewnie kupno jakiejś starej beemki czy innej ośki trochę grosza będzie ciągnąć.

 

Jacek moją opinię zna. Czekamy na inne opcje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup starego swifta GTi, tam jest chyba 130 KM przy silniku 1,3 (?)

Da Ci frajdę z wygrywania w swojej klasie :)

 

Swift ma w serii 101 koni, ale i tak kopie wszystko w klasie. Inna sprawa, to znalezienie egzemplarza ze zdrową budą, co graniczy z cudem :)

 

 

Sent from my MB525 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup starego swifta GTi, tam jest chyba 130 KM przy silniku 1,3 (?)

Da Ci frajdę z wygrywania w swojej klasie :)

 

Swift ma w serii 101 koni, ale i tak kopie wszystko w klasie. Inna sprawa, to znalezienie egzemplarza ze zdrową budą, co graniczy z cudem :)

 

 

Sent from my MB525 using Tapatalk

 

No może i 101KM ale daje radę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swift fajny jest ale rdza wciąga o równie szybko jak moje subaru... moce były w nich 101 i 103 KM, z racji niskiej wagi ciężko z nimi walczyć, rdza ta wage skutecznie obniża ;) moja propozycja to SC VAN (silnikiem 1.1 ) za max 1500 zł dorzucić do tego zawias BILSTEIN, parę tanich patentów i za ok 2tysie jest autko do śmigania :)

 

http://allegro.pl/fiat-seicento-van-1-1-i3204650399.html idealny :D

 

http://otomoto.pl/fiat-seicento-C28789406.html jak pan napisał IDEALNA BAZA NA KJSy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki sprintu:

http://rallysprinty.pl/wyniki1runda

 

Jeden odcinek wygraliśmy z Axmannem ;-), ten na którym przymierzał się do zrobienia "dzika". :twisted:

 

Jakbyś zobaczył jak wyglada nasz prawy amortyzator po tym cięciu to byś się zdziwił ze wogule dojeczalismy do mety.

A to ,ze wogule pojechaliśmy pozostałe dwa odcinki to głownie zasługa Krzycha i jego legasia z którego pozyczylismy zawias ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

na pierwszej nie ma...ja w ogóle nie znalazłem...coś tam poprzypinali i znowu narobili zamieszania... ja znalazłem po postach...

śniegu nie ma, słońce wyszło to ludziska na majówki powyjeżdżali a nie na ffforumie siedzą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...