Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

grygo, dzięki za zainteresowanie!

 

 

A przy okazji przestrzegam - rezerwa czasem potrafi "oszukać", przez co ojciec miał dziś trochę przygód ;)

 

Zwykle tankuję po ok. 320km i wlewam około 50l (i jest to mw. moment zapalenia rezerwy). Tym razem zapaliła się przy ok. 300km, a przy 340km auto stwierdziło "nie robię" (szczęśliwie już po tym jak ojciec załatwił pilne/awaryjne sprawy). A ostatnio przewiozłem się ponad 50km (trochę dla testu, trochę z braku czasu) na rezerwie i w zbiorniku zostało jeszcze 5l (ze zbiornika, wg manuala, 60-litrowego)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grygo, dzięki za zainteresowanie!

 

 

A przy okazji przestrzegam - rezerwa czasem potrafi "oszukać", przez co ojciec miał dziś trochę przygód ;)

 

Zwykle tankuję po ok. 320km i wlewam około 50l (i jest to mw. moment zapalenia rezerwy). Tym razem zapaliła się przy ok. 300km, a przy 340km auto stwierdziło "nie robię" (szczęśliwie już po tym jak ojciec załatwił pilne/awaryjne sprawy). A ostatnio przewiozłem się ponad 50km (trochę dla testu, trochę z braku czasu) na rezerwie i w zbiorniku zostało jeszcze 5l (ze zbiornika, wg manuala, 60-litrowego)...

 

domyslilem sie, ze to nic powaznego, bo przejezdzalem 1 raz to tata juz dzialal z wacha a jak przejezdzalem nastepny raz to auta juz nie bylo. szczerze mowiac w lepszym miejscu to nie moglo sie stac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój Padre w niedziela na Krasickiego/Synów Pułku stał na "pustą przestrzeń w baku"... "no miałem zajechać zatankować ale zapomniałem..." 1.9 TDI ......

 

Grygo działaj z tymi cewkami to będzie kolejne brumbaru na ornecie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...