Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

a ja już 20 lat czekam na zbudowanie profi toru kartingowego w Olsztynie i chyba jeszcze se poczekam ( Motoklub Olsztyn przetarg na projekt toru zrobił jakieś 3-4 lata temu i dalej cisza)... wózek w garażu wisi, silniki w pudełkach, opony już sparciały... a jeździć jak nie było gdzie tak i nadal nie ma... tyle co prowizorka stadion i Ostróda na autodromie, zawody okręgowe.. i potwierdzam słowa Axmanna że ten nasz halowy a wyczynowy to 2 różne światy :) (tor Bydgoszcz)

 

a i jeszcze na ul. Synów pułku - orłowicza ... to dopiero był hardcor!!! prześwit 3,5 cm i śmigać między wystającymi studzienkami po nierównym asfaltem prawie 100 km/h ..... idealny tor jazdy ? NIE WJECHAĆ W KOLEINY PRZY PRZYSTANKU I OMIJAĆ STUDZIENKI :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta amatorska liga z trójmasta jeździ po całej polsce ..umawiają sie z podobnymi ligami i katają

 

wsponinał mi że i tak mamy szczęście że mamy karty spalinowe a nie elektryczne co jest teraz coraz bardziej modne w krytych torach np pod galeriami

 

.....

 

 

jak z ta ornetą ?bedziecie jutro jechać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłeś może z Adamem Peczko?
w Bydgoszczy jeździłem tylko treningowo (za krótkie lejce) już prawdziwych zawodów się nie doczekałem, ja w juniorach, braciak w seniorach, sprzęt był jego, ja miałem spadkowy, jak on przestał jeździć to i mi się skończyło... ze skromnego budżetu domowego 2 zawodników się nie utrzyma a braciak żeby coś dalej jeździć musiałby zmienić sprzęt na "100" .Po wyliczeniach u pana R. Sassa w Bydgoszczy wózek dla brata kosztował prawie 2 razy tyle co Golf 2 GTD naszego ojca którym wtedy jeździł :) (rok 94-95). Wiec ekonomia powiedziała KONIEC KARIERY :D.

 

jak z ta ornetą ?bedziecie jutro jechać ?

jak będzie więcej niż -10 ( poniżej ;) ) to szkoda samochód łamać, zawias, buda itp... do -10 pojedziemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj okazjonalnie wpadłem na jeden przejazd na tor, bo już zapominałem powoli po której stronie kierownica w karcie :mrgreen: Faktycznie zmiany są kosmetyczne, jedyne co to łatwiej będzie wyprzedzać na tej prostej od nawrotu do długiego łuku, a przed szykaną kart był lepiej wykręcony. Jakieś dziewczyny jeszcze jeździł i w pewnym momencie miały ostrego dzwona, myślałem że jedna wypadnie z krzesełka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...