Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli wychodzi na to, że termin, który by większości pasował to 5.maja. To kto byłby chętny na ten termin wstępnie(jeszcze dużo czasu i różne rzeczy mogą się wydarzyć :wink: )?

Robimy liste :?: :D

Hamownia 5.05.2012

1.marecki_ol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że pod moją nieobecność zajmujecie się w moim wątku :P:twisted: jakimiś dyrdymałami... :mrgreen:

hamowni się zachciało...w dupach się poprzewracało.... :lol: za robotę byście się wzięli...

jakiegoś wiejskiego wiosennego spota połączonego z obżarstwem, demolką wątroby i późniejszymi ewentualnymi torsjami w krzaczory,

trzeba przygotować, a nie auta na jakiejś katowni męczyć...

nie wiecie, że co drugie Subaru po oddaje ducha po hamowni...? :twisted::mrgreen::lol: , to teraz już wiecie... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marecki_ol, to końcówka długiego weekendu. Ciężko mi (i pewnie nie tylko) powiedzieć czy nie będę na jakimś wyjeździe :roll:

 

A czy nie ma możliwości ustalić zniżki na hasło? Mówimy, że przyjedzie ileś tam aut ale nie w jednym terminie tylko każdy się indywidualnie umawia ale podając hasło "hamowania grupowego".

 

IMO za cholerę się w jednym terminie wszyscy nie zjawimy.

 

Inna sprawa, że sam pomiar też nie trwa 5 minut więc kilku aut mogą chłopaki fizycznie w jednym dniu nie ogarnąć.

 

Sorry, że tak marudzę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tą zniżką na hasło to dobry pomysł. Zapytam... Masz rację, że termin odległy i "urlopowy", ale tak jak piszesz, znaleźć taki żeby wszystkim pasowało graniczy z cudem. Ja np. mogę podjechać w tygodniu, bo daleko nie mam :twisted: a jakiś weekend wykorzystać do wyższych celów, o których pisze Elek :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy nie ma możliwości ustalić zniżki na hasło? Mówimy, że przyjedzie ileś tam aut ale nie w jednym terminie tylko każdy się indywidualnie umawia ale podając hasło "hamowania grupowego".

 

 

 

Zróbmy spota żeby ustalić hasło na hamowanie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbmy spota żeby ustalić hasło na hamowanie

 

proponuję hasło: najlepsze kasztany są na Targu Rybnym

 

odzew: Zuzanna stawia je po pijaku w krzakach koło Targu Rybnego... :twisted:

 

 

 

tak mje natchło, wczoraj oglądałem Klosa z Brunerem...Hans wydymał obersturmbahnfuerera WOLFA... :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klosa z psem :P

 

 

 

Klosa ze Stachem i Emilem :lol::lol::lol: ori...nie jakiegoś głupkowatego rimejka... :D

 

 

 

hehehehe.

 

Widziałem reklamy rimejka....

jakbym reklamę netii widział :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję hasło: najlepsze kasztany są na Targu Rybnym

 

odzew: Zuzanna stawia je po pijaku w krzakach koło Targu Rybnego...

 

 

No to mamy gotowca... :mrgreen: Dla mnie bomba, ciekawe czy na hamowni zapamietają odzew ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało mi się ustalić coś konkretnego odnośnie hamowni. Wygląda to tak:

- Robimy listę osób chętnych

- Wpłacamy pieniążki (kwota w zależności od ilości aut)

- Listę tą razem z numerami rejestracyjnymi, lub numerami VIN dostarczam do V-Techu

- Usługa będzie od tego momentu dostępna dla zapisanych forumowiczów przez okres dwóch miesięcy

Rabat będzie zależał od ilości samochodów:

Kwota wyjściowa 150PLN/auto

Do 5 aut: 10%, czyli 135PLN/auto

5-10 aut: 20%, czyli 120PLN/auto

Powyżej 10 aut: 40%, czyli 90PLN/auto.

Dzięki temu nie mamy problemu z ustaleniem terminu, każdy jedzie kiedy mu pasuje, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym bezpośrednio z V-Techem. Można będzie się umawiać po dwa trzy samochody (np. osoby chętne na soboty), a można pojedynczo - każdy samochód znajdujący się na liście objęty będzie zniżką.

Najważniejsze to ustalić pewną, 100% listę osób chętnych, zebrać całą kwotę i zawieźć je do do V-Techu.

Tak więc kto chce i jest pewny tego w 100% wpisuje się na listę. Zapisy do 31.03.2012.

 

1. marecki_ol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...