Skocz do zawartości

świece zapłonowe S/tb???


cypis

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba zaczynaja mi sie konczyc świece (albo przewody...) wiec postanowilem to profilaktycznie powymieniać (zaczynajac od swiec). O ile z przewodami nie ma problemu to z świecami jedynie co mi sie udało odnaleść to odstęp elektrody...

 

Wiec jakie sa orginalnie montowane i jakie byście polecili...... ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest s turbo to jest s/tb silnik z sti a nie z GT :twisted:

 

Ktos moze podac nr denso albo ngk swiec do tego motoru ??Nie mam katalogu wychodzacego poza specyfikacje wszystkiego w EU:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, ten sam motor co siedzi w sti type r 240-250ps w serii ej20K

To jest JDM-owy forek protoplasta forestera STI... Dlatego moj problem z doborem świec bo żaden katalog nie uwzglednia w europie tego silnika....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej takie ktore z lpg made by jako beda dzialac...nie wiem czy cieplejsze ci zimniejsze lepsze (ps a jesli takie to moze ktos wytlumaczyc czemu :twisted: cetnie posiade nowa wiedze)

 

 

szczur nie zawiedzie, szczur wszystko zdradzi, szczur jestes wielki tylko czekalem kiedy zawitasz do tego tematu!!!!

 

Dzieki teraz jak o cieplocie jeszcze odpowiesz to robie tel i zamawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemek ja robie ok 4tys km miesiecznie ............... kurde a najlepsze ze pojechalem na przeglad i nieprzeszedl!!!!!!!

 

ALe pieczatka juz bedzie bo argumenty pana o zmianie lamp z tylu czy cieciu zderzaka by wmontowac przeciwmgielne do mnie nie docieraly, czy zmienic zderzak bo rejstracja jest nieczytelna.

Niespodobal mu sie wydech i blow off wiec jak najszybciej wsiadlem do auta i ucieklem z tego piekielnego miejsca :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie też ostatnio wymieniałem świeczki, ale nadal coś nieraz przerwie (tak około 2000 obr)

więc chyba czas na wymianę przewodów. A ty cypis co ile kilometrów wymieniasz świeczki i przewody w gazowni??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak lpg mam 3miesiace, nie zmianialem ani razu mi przerywa przy około5- 5,5tys obr

Przewody pomierzylem w pracy w laboatorium i mieszcza sie w standardach wiec chyba nie to

Pojawilo sie to jakies 1miesiac temu tylko na lpg,

Tydzien temu Jako stroił znowu auto i w zasadzie jest pieknie czasem tylko zaplony wypadaja ale zaczne od swieczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

zonk ja mam pfr6g czym sie rozni od B?? i takie pytanie w sumie laika ja wywalilem je po tym jak z jednej str wymienilem i z ciekawosci odpalilem auto i dzis sie zastanawia czy mozna mieszac swiece ??tzn lewa i prawa str zupelnie inny typ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...