Jump to content

świece zapłonowe S/tb???

cypis
 Share

Recommended Posts

Chyba zaczynaja mi sie konczyc świece (albo przewody...) wiec postanowilem to profilaktycznie powymieniać (zaczynajac od swiec). O ile z przewodami nie ma problemu to z świecami jedynie co mi sie udało odnaleść to odstęp elektrody...

Wiec jakie sa orginalnie montowane i jakie byście polecili...... ???

to nie jest s turbo to jest s/tb silnik z sti a nie z GT :twisted:

Ktos moze podac nr denso albo ngk swiec do tego motoru ??Nie mam katalogu wychodzacego poza specyfikacje wszystkiego w EU:(

nie, ten sam motor co siedzi w sti type r 240-250ps w serii ej20K

To jest JDM-owy forek protoplasta forestera STI... Dlatego moj problem z doborem świec bo żaden katalog nie uwzglednia w europie tego silnika....

najlepiej takie ktore z lpg made by jako beda dzialac...nie wiem czy cieplejsze ci zimniejsze lepsze (ps a jesli takie to moze ktos wytlumaczyc czemu :twisted: cetnie posiade nowa wiedze)

szczur nie zawiedzie, szczur wszystko zdradzi, szczur jestes wielki tylko czekalem kiedy zawitasz do tego tematu!!!!

Dzieki teraz jak o cieplocie jeszcze odpowiesz to robie tel i zamawiam

SCAlMAX do ciebie to pewnie będą CHAMPION: RC10YC4

Alternate

NGK: BKR6E-11

NGK: BKR5E-11

a tych do cypisa coś nie mogę chyba że to będą takie : NGK: IFLR6B ale widze że szczur doradził.

przemek ja robie ok 4tys km miesiecznie ............... kurde a najlepsze ze pojechalem na przeglad i nieprzeszedl!!!!!!!

ALe pieczatka juz bedzie bo argumenty pana o zmianie lamp z tylu czy cieciu zderzaka by wmontowac przeciwmgielne do mnie nie docieraly, czy zmienic zderzak bo rejstracja jest nieczytelna.

Niespodobal mu sie wydech i blow off wiec jak najszybciej wsiadlem do auta i ucieklem z tego piekielnego miejsca :twisted::twisted:

Ja u siebie też ostatnio wymieniałem świeczki, ale nadal coś nieraz przerwie (tak około 2000 obr)

więc chyba czas na wymianę przewodów. A ty cypis co ile kilometrów wymieniasz świeczki i przewody w gazowni??

powiem tak lpg mam 3miesiace, nie zmianialem ani razu mi przerywa przy około5- 5,5tys obr

Przewody pomierzylem w pracy w laboatorium i mieszcza sie w standardach wiec chyba nie to

Pojawilo sie to jakies 1miesiac temu tylko na lpg,

Tydzien temu Jako stroił znowu auto i w zasadzie jest pieknie czasem tylko zaplony wypadaja ale zaczne od swieczek.

• 3 months later...

panowie temat powraca

zamontowalem PFR6B i jest totalna lipa wypadaja zapłony itp auto totalnie dziwnie chodzi wymontowalem i wstawilem stare i troszku lepiej kable nowe .....

zonk ja mam pfr6g czym sie rozni od B?? i takie pytanie w sumie laika ja wywalilem je po tym jak z jednej str wymienilem i z ciekawosci odpalilem auto i dzis sie zastanawia czy mozna mieszac swiece ??tzn lewa i prawa str zupelnie inny typ??