Jump to content

Poznań Motor Show 2010 bez Subaru

SubAdr
 Share

Recommended Posts

Witajcie,

wróciłem właśnie z poznańskich targów Motor Show i jestem zaskoczony, że wśród wystawców nie było stoiska Subaru. Pamiętam za to, że w zeszłym roku takie stoisko było (mam zdjęcia :wink: ). Wiecie coś na ten temat?

Pozdrawiam serdecznie

Szału nie ma, rozreklamowali dobrze, ale jakoś marna, jeden pawilon z samochodami, pół z motocyklami .

Oprócz wymienionych wyżej jest też Insignia OPC, Focus RS, 370 Z, Evo X i to chyba tyle .

Jest też lanos STI reklamujący jakąś firmę oświniaczony z podpisem Szakal pod lusterkiem, pozdrawiam ;)

Jest też lanos STI reklamujący jakąś firmę oświniaczony z podpisem Szakal pod lusterkiem, pozdrawiam

No co ty :roll: Szakala z Cargo nie znasz???? :shock:

Czy godnie reprezentuje forum.subaru??? :roll: :mrgreen:

a nie Shah Al?? :twisted: kocham ten film :twisted:

Szału nie ma, rozreklamowali dobrze, ale jakoś marna, jeden pawilon z samochodami, pół z motocyklami .

Oprócz wymienionych wyżej jest też Insignia OPC, Focus RS, 370 Z, Evo X i to chyba tyle .

Jest też lanos STI reklamujący jakąś firmę oświniaczony z podpisem Szakal pod lusterkiem, pozdrawiam ;)

Nie jakąś firmę tylko autotim :)

Odpozdrawiamy ;p

Było Nas dwóch :wink:

I zmień temat bo Subaru było :twisted: Najsłynniejsze :cool:

Oraz pozdrowienia dla Szczura, którego mieliśmy pogonić :lol::mrgreen::mrgreen:

Też miałem pojechać, ale m.in. ze względu na brak FHI nie zrobiłem tego, natomiast w przyszłym miesiącu jest szansa, że do Lipska wyskoczymy (z firmy to jakieś 250 km - grupka zapaleńców zawsze się uzbiera :mrgreen: ).

Też miałem pojechać, ale m.in. ze względu na brak FHI nie zrobiłem tego, natomiast w przyszłym miesiącu jest szansa, że do Lipska wyskoczymy (z firmy to jakieś 250 km - grupka zapaleńców zawsze się uzbiera :mrgreen: ).

Byłem w Lipsku dwa lata temu, polecam :cool:

Pozdrawiam ekipę STi Szakala i blackdogwwl z którymi uciąłem krótką pogawędkę :smile: Mam nadzieję , że kiedyś jeszcze sobie pogadamy :wink:

Odpozdrawiam serdecznie w imieniu swoim jak i Szakala. Może będzie jeszcze okazja się zobaczyć i zabierzemy Cię na pojeżdżawkę :twisted: Chociaż Ty jeden do nas podszedłeś jak prawdziwy forumowicz i zagadałeś :cool:

tez nie zauwazyłem stoiska subaru . Jedyny wcisniety gdzieś na zapleczu jakiegoś stoiska stał STI lanos. Trochę szkoda, bo pozostałe marki były. Jedyny w PL opel Insignia OPC, Focus RS , którego i tak nie sprzedają w PL, Misiek, porszaki i mesie różnej maści. Nawet marne VW GTI i Megane coupe nissany 350 Z czy st czy jakoś tam . Prócz sportowych było kilka innych ciekawych autek. To nie Lipsk czy Genewa ale nasze swojskie. Trza nam chwalić nasze a nie ganić :). Stąd szkoda, że naszych nie było - rozumiem nie stać firmy - za mała sprzedaż w Pięknym Naszym Kraju. W zeszłym było kilka autek. Ta impreza i tak była dużo ciekawsza i większa niż te przez ostatnie kilka lat . Więc jest spora poprawa.

A propos - "w jednej hali: . Trza dodać , że to największa taka hala wystawiennicza w kraju i dorównująca zagranicznym. To jak kilka PKiN czy hal Łuczniczki w Bydgoszczy lub parę Hal Ludowych we Wrocku.

nie sprzedaja nie sprzedają

juz ich dawno ponoć nie ma (było dla PL kilka szt)

a sprzedają wersje ST

(tako pisza w gazetach Panie)

a i zdrowia zdrowia

Carfita spytaj! :cool:

Zdrówka :wink:

Nie czytaj tych pism. Mozna jeszcze kupić RSa w salonie.

St w pomarańczu był u Szakala ale bardzo krótko. Zdążyłem go tylko zobaczyć ;/ Ale ich nic nie słychać. Tak jak na Targach jak go odpalili i wciągali później na lawetę... Boxer to jest boxer...