Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Gajowicka -> Raclawicka -> i zaraz za wiaduktem po prawej przy ul. Skarbowcow.

 

A dalej prosto zaczyna sie fajne blocko (choc mniej blotniste, niz to przy Zernikach Wroclawskich, w ktorym malo Forka nie utopilem).

 

Mam nadzieje, ze ten link zadziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawialem - czy ktos probowal Forkiem, czy OBK we Wrocku pod gorke Skarbowcow (lub podobna) podjechac? Korci mnie (mijam prawie codziennie), ale powstrzymuja mnie ewentualne karne konsekwencje.

 

 

Ja raz próbowałem ale był śnieg szło ciężko. Zsuwał się, za stromo. W normalnych warunkach chyba powinien dać radę.

 

Sorki pomyliłem z g. Gomółki przy Ślężnej. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie sorry za OT, ale wymyslilem sobie, ze Wy ludzie Wroclawia wiecie cos wiecej ;)

Chodzi mi o tego GTka.

Wiem, ze juz dlugo wisi, tylko nie wiem czy to przez duzy przebieg, czy moze jakas "kariere?"

Nie chce niepotrzebnie leciec do Wrocka :razz:

A zeby nie byc calkiem offtopem to chetnie sie spotkam na pszennym, przy ewentualnym ogladaniu :mrgreen:

Jakby co kto wiedzial :arrow: PW dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie sorry za OT, ale wymyslilem sobie, ze Wy ludzie Wroclawia wiecie cos wiecej ;)

Chodzi mi o tego GTka.

Wiem, ze juz dlugo wisi, tylko nie wiem czy to przez duzy przebieg, czy moze jakas "kariere?"

Nie chce niepotrzebnie leciec do Wrocka :razz:

A zeby nie byc calkiem offtopem to chetnie sie spotkam na pszennym, przy ewentualnym ogladaniu :mrgreen:

Jakby co kto wiedzial :arrow: PW dzieki

 

Widzieć to nie za bardzo wiem, ale często go widzę. Wygląda przyjemnie. Bez przyjazdu raczej się nie obędzie ;> Chyba, że kto inny coś wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy jezdzimy?

Korci mnie.

G- mały pojedynek?

 

No mnie też, ale w poniedziałek dopiero zmienię sprzęgło, bo moje się uślizguje :D

Cały weekend wywalałem wygłuszenia z auta. Rezultaty: obity palec młotkiem, skaleczona ręka, i ponad połowa wyrzucona. Jeszcze jeden weekend i będzie gotowy do klatkoroba ;>

 

Ale jutro z wieczorka możemy polatać chwilkę ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...