Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze ja, jeszcze ja!!!!

ufff rzutem na taśmę z urlopu wróciłem widzę! wchodzę na forum a tu jedno miejsce na wyścigu dla mnie czeka hehe :P

zapisujcie mnie!

 

rozliczamy się na miejscu czy komuś teraz przelewamy?

Hehehe jest wiecej miejsc! Może być nawet 15 osób, ale 6 osób musi być, żeby impreza się odbyła. W sumie to jak ma ktoś ochotę wpłacić 100 teraz to niema problemu. Żeby potem nie było, że ktoś nie dojedzie i sprawa się rypnie. Popodsyłam numery konta na priva i można wpłacać 

Edytowane przez Bombur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewód od chłodnicy trochę puścił także kosmetyka jak to na 20 letnie auto przystało, ale jak zdjęcie z 14.00 to pewnie dzisiaj nie zrobią już ale po dłuższej przerwie bardziej plecy masuje :)


Zrobiłem nielegala na Buforowej i po 1 ciężko znaleźć tor, po 2 daleko a co do toru... bardziej profi szczególnie asfalt, ale co do naszych zawodów to jestem sceptycznie nastawiony... tor wąski więc walki zero, czasówka ok niby ale co to za wyścig jak się nie pościgamy ... no i obsługa czuła na 2 pedały... zdjęli mnie po 2 kółkach, że niby hamuje trzymając gaz a puszczałem ... niby trzeba aż nogę z pedału zdejmować, ale tak robiłem później i było ok. Kart jakiś bardzo dziwnie wąski, że jak kreciłem w lewo to łokciem wadziłem o fotel czy ramę silnika kij wie... :rolleyes: Czas wykręciłem 46,122 i na bank jest z czego zejść. Ale wracając do zawodów jestem za tym, żeby je rozegrać na Stadionie bo jakoś tam ciekawiej, szybciej, szerzej i można jakoś powalczyć a Buforowa tylko czasówka i to jak nas zbyt pedantyczni obsługujący tor nie zdejmą. Większość zdecyduje co i jak ja się dostosuję ale moje zdanie znacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tor wąski więc walki zero,

 

Mam podobne odczucia.

Dlatego już Marcinowi wspominałem o alternatywie.

Alternatywa...hmmm... bardziej odległa kilometrowo.

Ale... kto nie był, ten może nie zrozumieć...

 

 

 

 

...że jest to najlepszy tor kartingowy, na którym jeździłem. ;)

 

http://www.motokary-motobydlo.cz/

 

 

edit: Filmik pokazujący trasę:

 

https://www.youtube.com/watch?v=k0wm7-4xCVs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

no i obsługa czuła na 2 pedały... zdjęli mnie po 2 kółkach, że niby hamuje trzymając gaz a puszczałem ... niby trzeba aż nogę z pedału zdejmować, ale tak robiłem później i było ok.

idealnie widać typowo polskie podejście - płacę więc mam głęboko w poważaniu sprzęt który wynajmuję. szkoda, że inaczej by to wyglądało, gdyby kary były za zniszczenie sprzętu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

MotoBydło :biglol: ale tor ja piernicze :) tam kask może się przydać jak ktoś zetnie zakręt ze ścianą :D

 

Tia. Kask...;)

 

https://www.youtube.com/watch?v=zJs6BB_LhLs

 

Choć znam przypadki połamań. ;)

 

 

 

 

 

Jak tam finansowo to wygląda

 

http://www.adrenalium.cz/files/Cenik_kryta_motokarova_draha_172x5r6c.pdf

 

 

 

w którym to miejscu

 

https://www.google.pl/maps/place/Motobydlo/@50.4937073,16.1793314,997m/data=!3m1!1e3!4m2!3m1!1s0x470e66f67f9559c7:0xa803135f27790ac0!6m1!1e1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no i obsługa czuła na 2 pedały... zdjęli mnie po 2 kółkach, że niby hamuje trzymając gaz a puszczałem ... niby trzeba aż nogę z pedału zdejmować, ale tak robiłem później i było ok.

 

idealnie widać typowo polskie podejście - płacę więc mam głęboko w poważaniu sprzęt który wynajmuję. szkoda, że inaczej by to wyglądało, gdyby kary były za zniszczenie sprzętu...

To nie jest typowo polskie podejście, tylko tam z tym przeginają pale... Rozumiem że jak ktoś ciśnie oba to racja... Ale jak tylko smyra hamulec na ułamek sekundy trzymając gaz... Cóż, czemu nie...Ale to chyba zasada dla osób które nie rozróżniaja smyrania od ciskania...To nie tylko moje zdanie ale również osób zdecydowanie więcej jeżdżących ode mnie na różnych torach w europie... po prostu są na tym punkcie przewrazliwieni... Jednak to faktycznie ich sprzęt i trzeba się dostosować lub jeździć w innym miejscu.

 

 

Ps. Co do motobydla, również trudno tam się ścigać... Najlepszy tor na takie lightowe ściganie to stadion...

 

 

Ps.miałem dziś przyjemność pomachac kierowcy fajnego subaru na strachowskiego ;)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to obojętne. Chociaż pamiętam jak tuscan wspominał na pierwszym spotkaniu na stadionie, że na Buforowej jest zły klimat. Nie róbmy przykrości bomburowi. ;)

btw. Nie wala wam się gdzieś pompa wspomagania do Imprezy 2.0 wolnossącej z 2006 roku? Moja (podobno) jest na wykończeniu i dostałem zalecenie rozglądania się za nową (używką). Może słyszeliście o kimś kto je regeneruje ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Ja się nie upieram przy Buforowej. Ich główna zaletą jest to, że mają opcję z wyścigiem. Na stadionie to raczej nie przejdzie, bo oni są mało elastyczni na wszelkie zmiany, a tutaj jednak mają taką formułę za te 100 zł i myślałem, że to będzie dla nas fajna odmianka. Zaliczki żadnej nie wpłacałem i rezerwację mogę odwołać.

 

Teraz coś tam na stronie le mans czytam, że można coś indywidualnie dogadywać. Można spróbować. Jak uważacie. Jest czas na decyzję. Poza tym uważam, że to nie pierwsze nasze zawody i nie ostatnie ;) więc można odżałować stówkę i zobaczyć jak to będzie w praktyce na Buforowej wyglądało. Jak się nie spodoba to nie wracamy do tematu Buforowej i szlifujemy linię na stadionie do upadłego :)

 

Jak dla mnie to na + Buforowej to inny tor, nawierzchnia, wózek i fajny pomysł z formułą wyścigu + do szkolenie z techniki w cenie. 

 

Czekam na opinie. Ja chętnie bym tam pojechał sobie :)

 

PS Aha jak się znajdą chętni to mogę i na motobydło ciśnąć zamiast  Buforowej :)

Edytowane przez Bombur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, moja propozycja jest taka, żeby gibnąć na buforową i zobaczyć - ja tam lubię ten tor, wyprzedzać też można, aczkolwiek nigdy w wyścigu tam nie jechałem. Pojedziemy raz, zobaczymy i ocenimy. Jaki problem, żeby za 2 tyg czy za miesiąc zorganizować kolejny wyścig na le mans? Będziemy mieli porównanie i każdy będzie bogatszy o doświadczenia.

Co do motobydła to chyba opcja tylko z noclegiem wchodzi, czy się mylę? Ja bym się wstępnie pisał na motobydło, kwestia dogadania ceny i terminów. No i chyba trzeba mieć zdecydowanie większą grupę uczestników niż teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba gniechus przyklepał Buforową :)


Można spróbować na obydwu.. Będzie porównanie. Może być turniej na pól roku na przyklad i raz w miesiącu robić wyścig a wyniki potem zsumować i wybrać najlepszego.
Mogę też pojeździć to nie będzie ostatniego ;)

 

Wpadaj. W kategorii kobiet będziesz 1-sza niezależnie od miejsca :)

Edytowane przez Bombur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...