Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Pytanie mam, jest ktoś z Wrocławia kto posiada Legacy Spec B. ? Zaczynam się nad nim powoli zastanawiać, chętnie bym "pomacał" w granicach przyzwoitości. 

przed czy polift??? ;) pisz na priv...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hej

 

Pytanie mam, jest ktoś z Wrocławia kto posiada Legacy Spec B. ? Zaczynam się nad nim powoli zastanawiać, chętnie bym "pomacał" w granicach przyzwoitości. 

przed czy polift??? ;) pisz na priv...

 

 

Hej
 
Dzięki za odpowiedź:) Gdybym zdecydował się na Spec B. to raczej przedlift gdzieś z pierwszych lat produkcji, chyba że polift byłby w dobrej cenie, próbowałem Ci wysłać PW ale forum na mnie nakrzyczało że nie możesz otrzymywać prywatnych wiadomości o.O
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania:

 

Kto po zwycięskiej jeździ srebrnym/stalowym Hawkiem STi (prócz mnie) na rejestracji DDZ? Mijaliśmy się wczoraj wieczorem :) odezwij się na PW mam pytanie :)

 

Zna ktoś jakiś dobry zakład gdzie można by zrobić renowację tapicerki skórzanej? we wro oczywiście :)

Edytowane przez Mormegil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Hej

 

Pytanie mam, jest ktoś z Wrocławia kto posiada Legacy Spec B. ? Zaczynam się nad nim powoli zastanawiać, chętnie bym "pomacał" w granicach przyzwoitości.

 

przed czy polift??? ;) pisz na priv...

 

Hej

 

Dzięki za odpowiedź:) Gdybym zdecydował się na Spec B. to raczej przedlift gdzieś z pierwszych lat produkcji, chyba że polift byłby w dobrej cenie, próbowałem Ci wysłać PW ale forum na mnie nakrzyczało że nie możesz otrzymywać prywatnych wiadomości o.O

Nie wiem czemu się nie da... Jak coś tel 501418901

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do kogo mogę pisać aby wyjaśnić sprawę tych wiadomości??? wiem że jeśli ja rozpoczynam konwersację to problemu nie ma...


 

 

ps. @marsi, bo były salon Wojtanowicz to od 3 lat małe gniazdo dla wielu Subaru... a ja je tam wysiaduję ;)

Edytowane przez tuscan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info od obsługi toru Rakietowa: Od tego tygodnia treningi będą się odbywały tylko w czwartki w godzinach 16.00-18.00 w cenie 50 zł/osoby.

Także ja jak się wyrobię z wymianą świec to na spokojnie pojeżdżę po torze po 16.00 w czwartek. Ktoś dołączy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ps. @marsi, bo były salon Wojtanowicz to od 3 lat małe gniazdo dla wielu Subaru... a ja je tam wysiaduję ;)

widziałam że duzo tam wersji amerykańskich stało :)

Wysiaduj,wysiaduj - niech bedzie wiecej :)

Nigdy tam nie stała żadna wersja USA... Miałem tylko raz sti z USA ale tam nie stał ;)... Tak więc wpadnij się podszkolić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojeździmy jutro ? Gokarty, stadion, godz 18:00 ? ;)

Welniacz, świetny pomysl z rakietowa ale ja się piszę jak zmienię na zimowki albo przyszly sezon jak będę miał nowe letnie, bo obecne nie wytrzymają tej jazdy...

Wysłano z urządzenia mobilnego.

 

A da sie te gokarty na środe godz, 19 zaplanować? Ktoś by wpadł pojeździć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...