Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe wracam po przymusowym urlopie 24 godzinnym w prezencie od moderatora ;) i mam dobre informacje w sprawie gokartów. 

Kolejna nagroda ufundowana przez zaprzyjaźniony warsztat - kupon na naprawę mechaniczną o wartości 150 zł :) Myślę, że się przyda zwycięzcy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motobydło zaliczone :D Masakra co za tor :o  Bardziej niż o jedzie się myśli żeby przeżyć w ogóle hehe :) Podłoże miejscami  jak lód, takie wyślizganie jak kafelki i modlitwa żeby wyhamować :) Ciasno i te ściany i metalowe osłony :) Mój czas ok 1:15 a rekord 55 sekund hehe 15 minut 64zł ale w sumie dla klimatu tego miejsca warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Motobydło zaliczone

 

Zazdraszczam.

 

Dawno tam nie byłem, ale z tego co piszesz, to niewiele się zmieniło.

Zawsze mnie przyciągała surowość tego miejsca.

 

 

 

Mój czas ok 1:15 a rekord 55 sekund

 

Jak kilka lat temu śmigaliśmy tam ekipą, napięci na rekord, a było dość blisko... to pogodził nas jeden z tamtejszych mechaników.

Wsiadł w wózek, zaczął doganiać, wyprzedzać, wszystko jedną ręką, bo w drugiej miał fajkę, którą ćmił podczas jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechałem i od 2 str. wjechałem i pusto tylko karty słychać w tle ... idę jakiś gril i rozpieducha po libacji :D jakieś stare piły ... se myślę no wypas miejscówka zero ludzi jakby się czas zatrzymał z 20 lat temu ale trafiłem na tor... ktoś akurat jeździł więc poczekałem i wziąłem 15 minut, zero omówienia zasad, zero zabezp. toru, ruszam najpierw powoli żeby ze ścianami się obyć bo filmik ciasnoty nie oddaje. te wystające ściany są idealnie na wysokości głowy hehe, tor miejscami tak śliski, że idzie się slajdami nie tracąc szybkości a z gazu kart idzie bokiem :) Raz tak się wkleiłem między ściany, że musiałem wysiąść i wyrywać siłą karta, dobrze że sam na torze byłem bo niezła masakra mogła być :) To co na zwykłym torze jest zabronione to tu po obrocie sami musimy rękami za koła łapać i cofać :) Nobla w kategorii niebezpieczeństwa można im przyznać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...