Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

 

Tak MTS, i kolejki 6 miesięcy - gotuj się !

A BTW. Pozdrowienia dla PEPE i MARSI których widziałem w dniu wczorajszym !

Marsi - jak wyjeżdżała z pracy, Pepe - gdzieś mi chyba burkałeś przy mostach warszawskich :D

 

Może i ja wpadnę swoją lodówką ... bo mubaraszczsz jak był w serwisie tak jest...

dzięki za pozdrowienia :)

Wczoraj dwa piękne estiaje i evo stały w godzinach wieczorowonocnych na Bogusławskiego :)

 

Kłaniamy się w pas:) Właściciel " Augusta" Niejaki Brudny ma  Forfitera Czyli forta 2.0 XT i to ogólnie knajpa Plejadowa, więc polecam gorąco:)

a ja pozdrawiam niebieskiego bugeye STI i Białe EVO VI nr. SCI..... z kierowniczką za kółkiem, z którymi miałem  przyjemność jechać kilka kilometrów od rynku do Kiełczowa, srebrny blob Angol pozdrawia :) co do spota to jak sie wyrobię to też wpadnę

Bardzo nam miło:) Też pozdrawiamy.

Dzięki za udane spotkanie ;)

Przemek, silnik piękny.

Wszystkie auta są rewelacyjne. Cieszę się, że nie będę tu jedynym po ciemnej stronie mocy ;)

EVO 5 cudeńko

Do następnego

Macias...moc jest z nami:) Ale coraz trudniej wbić pod Milenijny na spot, taki tłok:)

A pan od tych 555 to na Bogusławskiego pod nasypem imprezował w piatek ;) razem z evo i blobem sti ;)

A tak. Nawet staliśmy w trójkę tuż obok biegającej Ciebie z kolegą:)

Czołem, pisze w imieniu swoim i Marsali, która trzyma na pulsie ucho i oko na evo.org:). Fajne spotkanko, mimo, że zimno. Następne robimy z grilem, wynajdę jakąś miejscówkę, żeby i gril i auta się pomieściły. Wezmę tez fotografa to będziemy mieli fajną relację foto, chociaż ta co jest, też jest super. Ciesze się, że Wrocek i okolice ma coraz silniejsza reprezentację fajnych furek. Naprawdę niezłe cacuszka do następnego zatem. My lecimy 7 na Bednary karcić Evo... :o:huh::lol::biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obłąkana :) ha ha,jeszcze Wojtka wolałam żeby zobaczył :) A Wojtek stwierdził, że machał któremuś z Was w piatek w dzień i że napewno pozna komu machał ;)

Na następnym spocie już bedziemy oboje :)

Mówił, wiem czyje to STI 555, wiemmmmmmm i nawet potrącił stojącego Arka:) Czyli wiedział, ale nie do końca:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@, Nie ma co się wstydzić ! :) Mój był najcichszy ze wszystkich i jeszcze nie wygonili :P

 

Muszę wziąć na odwagę ;)

Jedna panna na stacji powiedziała mi że to dziadkowóz i pasuję do niego :biglol:

 

A czym ta panna jedna jeździła ? :P Subaraka nawet w dieslu mógłbym mieć ;) Ma plejady ma i to najważniejsze ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i cykor

chyba ktoś mnie tutaj źle zrozumiał, kolego ocknij się! my nikogo nie obrażamy i nie wyśmiewamy kto czym jeździ, jeśli chciałeś to mogłeś podbić a nie się bujać w kółko i Nas spalinami zatruwać :)

Edytowane przez kamilwro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...