Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Tak MTS, i kolejki 6 miesięcy - gotuj się !

A BTW. Pozdrowienia dla PEPE i MARSI których widziałem w dniu wczorajszym !

Marsi - jak wyjeżdżała z pracy, Pepe - gdzieś mi chyba burkałeś przy mostach warszawskich :D

 

Może i ja wpadnę swoją lodówką ... bo mubaraszczsz jak był w serwisie tak jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak MTS, i kolejki 6 miesięcy - gotuj się !

A BTW. Pozdrowienia dla PEPE i MARSI których widziałem w dniu wczorajszym !

Marsi - jak wyjeżdżała z pracy, Pepe - gdzieś mi chyba burkałeś przy mostach warszawskich :D

 

Może i ja wpadnę swoją lodówką ... bo mubaraszczsz jak był w serwisie tak jest...

dzięki za pozdrowienia :)

Wczoraj dwa piękne estiaje i evo stały w godzinach wieczorowonocnych na Bogusławskiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pozdrawiam niebieskiego bugeye STI i Białe EVO VI nr. SCI..... z kierowniczką za kółkiem, z którymi miałem  przyjemność jechać kilka kilometrów od rynku do Kiełczowa, srebrny blob Angol pozdrawia :) co do spota to jak sie wyrobię to też wpadnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również dzięki za miłe spotkanie

Macias Evo na ostatnim spocie było chyba całe, nie ściemniaj.

Przemek, daj znac trochę wcześniej kiedy przyjedziesz z tymi manelami, zeby nie było na ostatnią chwile i dokręć sobie tą śrubkę :P

białe Evo V- poezja dodatkowo z historią poprzedniego uzytkownika więc rodzynek.

sumując: ogólnie trochę aut było więc spot jak najbardziej udany a reszta fotografów niech fotki wstawia

Do następnego, narka!

Edytowane przez kamilwro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również bardzo dziękujemy za spota i mile spotkanko :) Coraz więcej się nas pojawia :) Evelinki super! :) Jak i reszta subaraków :P ale przez Was foryś ma kompleksy, że taki cichy :) Do następnego i mam nadzieję, że będzie nas z znów tyle albo i więcej :) oraz ciut cieplej! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...