Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Papierki to moja specjalność daj to Ci pomogę...

 

siedem dni walki i papierki zrobione :) ....Jeszcze dwa dni temu napisalbym, ze zapamietam na przyszlosc, ale w ciagu 3 dni "spakowali" mi firmę i wręczyli wszystkim wypowiedzenia :( Gdyby ktoś szukał magistra politologii to intensywnie poszukuje pracy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedem dni walki i papierki zrobione :) ....Jeszcze dwa dni temu napisalbym, ze zapamietam na przyszlosc, ale w ciagu 3 dni "spakowali" mi firmę i wręczyli wszystkim wypowiedzenia :( Gdyby ktoś szukał magistra politologii to intensywnie poszukuje pracy :(

moge pomóc ze strony kadrowej, pozew moge napisać. bede pytać czy ktos nie szuka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

w ciagu 3 dni "spakowali" mi firmę i wręczyli wszystkim wypowiedzenia

 

 

Nie łam się będzie lepiej, miałem podobnie - wiesz ... z tą różnicą że dochód na głowę w rodzinie nie przekraczał 0 zł - i była to rodzinna spółka wchłonięta przez "Giganta" . Na nieczystych zasadach. Traktuj to jak szansę ! Serio ! Utrata pracy nie jest czymś tragicznym - bo możesz sobie wiele rzeczy udowodnić. I zawse może być gorzej ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marsi to może utworzysz jakąś grupę wsparcia dla poszkodowanych przez pracodawców :)  bo ja też ostatnio przy wypłacie dowiedziałem się o 1/3 obcięciu wynagrodzenia... :/  Teraz zastanawiam się nad dodatkowa pracą, bo o zmianę wcale nie tak łatwo w pewnym zakresie finansowym. Ehhh, człowiek nawet teraz 3000obr/min nie przekracza  :icon_205:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dobre słowo :)....Mam mieszane uczucia, Generalnie nigdy problemów z pracą nie miałem i w sumie przez okres 10 lat od czasów ukończenia studiów zmieniłem ją tylko dwa razy. Jesli ktoś z Was faktycznie słyszałby o jakichś wakatach to jestem :)

 

 

 

moge pomóc ze strony kadrowej, pozew moge napisać. bede pytać czy ktos nie szuka.

 

 

Będę pamiętał i w ogole dziekuję Marta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Marsi chyba neta Ci odcieli bo dawno nie pisałaś ;)

 

Należy wiedzieć kiedy rozmowa niesie wartość merytoryczną :P

czasem tez milczę.. wiem, ze to wydaje sie nie wyobrażalne, ale tak jest. Przy okazji pozdrawiam gucio1200, bo chyba po 15:00 mknałeś 94.

 

@Marsi to może utworzysz jakąś grupę wsparcia dla poszkodowanych przez pracodawców :) bo ja też ostatnio przy wypłacie dowiedziałem się o 1/3 obcięciu wynagrodzenia... :/ Teraz zastanawiam się nad dodatkowa pracą, bo o zmianę wcale nie tak łatwo w pewnym zakresie finansowym. Ehhh, człowiek nawet teraz 3000obr/min nie przekracza :icon_205:

najmądrzejsza nie jestem, ale skoro jakaś wiedzę mam, to zawsze moge pomóc..

 

Będę pamiętał i w ogole dziekuję Marta.

jeszcze nie ma za co. Mieszane uczucia masz bo sie cos zmienia w Twoim zyciu i nie wiesz jeszcze czy to dobre czy nie. Edytowane przez marsi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji pozdrawiam gucio1200, bo chyba po 15:00 mknałeś 94.

Mknąłeś, i jakiś tani cwaniak do samego wrocka zajeźdzał mi drogę... w Almerze na "DWR" A jak już miały być łamane palce to zwiał ...

 

Tacy powinni iść do odstrzału od zaraz !

Edytowane przez gucio1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...