Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Przyjechali, Pogadali, Pojechali..chilli historia lubi sie powtarzać Pepe i ja tylko obecni. Pomijając oczywiscie tłumy dzikich vw w dizlu
 

 

No właśnie, dziękuje wszystkim za liczne przybycie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, ja mam coś na OBD2, ale ciężko będzie z pożyczeniem... Chociaż posprawdzać coś mogę, o ile sprzęt zadziała i masz sprawne gniazdo zapalniczki. W sumie działać powinno, bo w sofcie do Fiata jest Twój model, ale co z tego wyjdzie w praktyce...

Edytowane przez siewcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Wieczór.....już z Wrocławia :)

ma ktoś może pożyczyć na jedno popołudnie jakies ELM 327 lub coś czym podepnę się pod OBD2?

pozdrawiam! 

 

 

A witam witam :) super, że już we Wrocławiu, to teraz trzeba się spotkać :) Zapraszamy 5.07 na bilard :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm dziękuje pięknie za pomoc, w sumie po prostu kupię sobie kabelek i będzie na przyszłość :)

 

 

 

A witam witam super, że już we Wrocławiu, to teraz trzeba się spotkać Zapraszamy 5.07 na bilard

 

bardzo chętnie ale dzisiejszy stos dokumentów witający mnie w biurze dosyć wyraźnie dał mi do zrozumienia, że mam randkę z biurkem na dobre dwa tygodnie więc piszę sie na koljeny termin ;)

 

 

 

Powinno się zabraniać pracy w taką pogodę..

kawa, kawa, kawa ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm dziękuje pięknie za pomoc, w sumie po prostu kupię sobie kabelek i będzie na przyszłość :)

 

 

 

A witam witam super, że już we Wrocławiu, to teraz trzeba się spotkać Zapraszamy 5.07 na bilard

 

bardzo chętnie ale dzisiejszy stos dokumentów witający mnie w biurze dosyć wyraźnie dał mi do zrozumienia, że mam randkę z biurkem na dobre dwa tygodnie więc piszę sie na koljeny termin ;)

 

Papierki to moja specjalność :D daj to Ci pomogę...

 

Powinno się zabraniać pracy w taką pogodę..

kawa, kawa, kawa ;)  

 

Kawa jest idealna na każdą pogodę i porę dnia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...