Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

silnik to wiem, ze z nowszego czyli blob 2004 a, ze ECU z 2003 to szczerze powiem, ze nie wiedziałem ale to chyba dobrze ze jest młodszy i własnie w ASO pytali mnie o VIN i co ja miałem im powiedziec, ze buda to anglik był, silnik jest inny z nowszego WRX a wnetrze i reszta od STI USA 2,5 to by zwariowali tam :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz w srode bede naciskał jak nie zadzwonia do poludnia, co jak co ale serwis subaru we Wro nie powala na kolana i w dodatku widziałem kolesia co tam chyba robi ale nie bede sie wypowiadał tutaj nad jego umiejetnosciami jesli chodzi akurat o marke Subaru, tyle pozdrawiam

 

no i jesli z kazda czescia tak bedzie ze trzeba czekac 3 dni no to wybaczcie ale np. w Motorpolu na Pieknej w salonie VW niektore nawet nietypowe czesci dostawałem od kopa a takie podstawowe maja zawsze na miejscu. Jakbym zapytał o termostat do np. passata czy innego to by bylo prosze i tyle, no ale to VW wiec.........


tablice z mojego passata do sprzedania.........idealne do wolnossaka :D

post-13112-0-65471600-1403533506_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz w srode bede naciskał jak nie zadzwonia do poludnia, co jak co ale serwis subaru we Wro nie powala na kolana i w dodatku widziałem kolesia co tam chyba robi ale nie bede sie wypowiadał tutaj nad jego umiejetnosciami jesli chodzi akurat o marke Subaru, tyle pozdrawiam

 

no i jesli z kazda czescia tak bedzie ze trzeba czekac 3 dni no to wybaczcie ale np. w Motorpolu na Pieknej w salonie VW niektore nawet nietypowe czesci dostawałem od kopa a takie podstawowe maja zawsze na miejscu. Jakbym zapytał o termostat do np. passata czy innego to by bylo prosze i tyle, no ale to VW wiec.........

tablice z mojego passata do sprzedania.........idealne do wolnossaka :D

 

Kamil zadzwoń do MTSu do Grazynki może ona Ci w tym temacie pomoże????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być szybciej pod warunkiem że mają na stanie, nie mam pojęcia że tak podstawowej części jak termostat nie ma na półce w każdym serwisie. Moje odczucie wygląda to tak jakby tylko mieli płyn do spryskiwaczy w horendalnej cenie. W przeciągu 2 m-c zamawiałem 4 razy i nic nie mieli na stanie a czekałem średnio po 2-3 tygodnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być szybciej pod warunkiem że mają na stanie, nie mam pojęcia że tak podstawowej części jak termostat nie ma na półce w każdym serwisie. Moje odczucie wygląda to tak jakby tylko mieli płyn do spryskiwaczy w horendalnej cenie. W przeciągu 2 m-c zamawiałem 4 razy i nic nie mieli na stanie a czekałem średnio po 2-3 tygodnie. 

 

jedziemy tam z Kolegą najprawdopodobniej w piątek, to możemy przywieźć???... paczka gratis! :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Panowie. juz zamówiłem wiec poczekam do srody, nie bede robil ich w balona nawet jak jest od reki w MTS, trudno mój bład ze tam nie zadzwoniłem wiec poczekam i mam nadzieje ze w srode go odbiore bo motor teraz to tak jak by kurtke na siebie nałozył ale staram sie aby go głaskac tylko i nieprzegrzewac, pzdr ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na malutką uszczelkę do kolektora za 39,99 peelenów czekałam 2 tygodnie (w sumie nadal nie dostałam) we Wro.. W mts nawet mi ją zamontowali na miejscu..

Ramki też dostałam gratis ;) z montażem.

Pozdrawiam Pawełku,odpocznij za mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu z tym co tydzień może być trudno, ale choćby udało się co 2 tygodnie to już byłoby super. 


To piątek czy sobota ? I gdzie las, jezioro, góry ? Napiszcie propozycje lub sprawdzone miejsca. Z mojej strony mam Las i jezioro z lasem i końmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...