Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Na macie na pewno nie można także zielony wariant musi zostać. Trasa bardzo fajna. Szykana mile widziana, żeby z 200 nie trzeba było hamować. Mam tylko jedną małą prośbę o modyfikację przejazdu oczywiście jeżeli akceptujecie (wariant niebieski)

Postaram się być jak najwcześniej. Ale najwcześniej będę raczej koło 16.30. Biorę aparacik i kobita będzie coś cykać także jakieś fotki powinny być coby smutno było tym co nie dotarli :)

 

6e91b4aa38771eff.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawienie trasy bardzo fajne, ja bym się tylko zastanowił nad tym czy na samym końcu (w sensie, że w miejscu najbardziej oddalonym od startu :mrgreen: ) można by pojechać jeszcze dalej - tam będą wtedy dwa zakręty po 90 stopni, a nie jazda po tym długim półokręgu, która bywa dość nudna :wink: nie wiem tylko jaka tam jest nawierzchnia, bo jeździliśmy tamtędy na pierwszej edycji Crusar Cup, a wtedy było dość śnieżnie... A czy ta druga opcja nie zahacza też o matę? Bo tak to trochę wygląda...

Ja postaram się być jak najwcześniej, ale może to być tuż przed 17...

Pavel, poliuretany już siedzą, mocowania też, stab przestawiony, koła wyważone i gotowe do montażu, więc zgodnie z umową na jutro będzie skończone i w czwartek do testowania :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawienie trasy bardzo fajne, ja bym się tylko zastanowił nad tym czy na samym końcu (w sensie, że w miejscu najbardziej oddalonym od startu :mrgreen: ) można by pojechać jeszcze dalej - tam będą wtedy dwa zakręty po 90 stopni, a nie jazda po tym długim półokręgu, która bywa dość nudna :wink: nie wiem tylko jaka tam jest nawierzchnia, bo jeździliśmy tamtędy na pierwszej edycji Crusar Cup, a wtedy było dość śnieżnie... ...

 

na szkoleniu rajdowym tak właśnie szła trasa, nie po okręgu. acha, zaznaczali tylko, żeby w drugim z tych dwóch zakrętów nie ciąć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i żesz znowu... coś jest nie tak z tymi powiadomieniami o nowych postach :?

 

anyway....

 

1. Terzo

2. Pavel

3. wabik (w końcu zobaczę auto na które strasznie się kiedyś napaliłem ale nie zdążyłem zapiąć budżetu)

4. Krysztal

5. Siepacz

6. kris82 (na 90% )

7. eMTi (na 90%)

 

TERZO ta trasa cosik zerżnięta z moich ostatnich propozycji :lol:

 

ok, wrzucam moje propozycje z ostatniego wypadu - można namotać więcej opcji, będących kombinacjami poszczególnych partii, ale mi się już nie chce.. feel free to change and mix :)

 

tu podgląd:

trasy-thumb.jpg

a tu link do high-res wersji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko 1 TERZO znowu na tą nieszczęsną matę wjeżdża. Chyba, że w tym miejscu zrobić tak jak w 2. TERZO? Tylko wtedy z kolei prawie same proste :P A 3. eMTiego bardzo fajna. Już nawet wiem, gdzie będę systematycznie wylatywał z trasy :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trasa wydaje się być ok, ja bym taką zostawił. A teraz pytanie dodatkowe - czy chcielibyście pomiar czasu fotokomórką? W cenie byłby pomiar czasu, wyświetlanie wyników na monitorze, wszystkie przejazdy w exelu lub PDF do późniejszej analizy.

Ja bym się pisał, ale nie wiem, jak reszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trasa wydaje się być ok, ja bym taką zostawił. A teraz pytanie dodatkowe - czy chcielibyście pomiar czasu fotokomórką? W cenie byłby pomiar czasu, wyświetlanie wyników na monitorze, wszystkie przejazdy w exelu lub PDF do późniejszej analizy.

Ja bym się pisał, ale nie wiem, jak reszta.

 

Jakie to koszty? Tomek by to robil?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...