Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

to co panowie,zapraszamy do nas :) mamy kawał lotniska,dobre miejsce na poganianie,grilla,integracją,można pobawić się w jakieś testy łosia itp,ponieważ mamy ok.30 pachołków,tak więc czekamy tylko na śnieg :mrgreen::mrgreen:

Fotki z naszego porządkowania lotniska macie o tutaj: viewtopic.php?f=1&t=107922&start=6100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem jechać do Oleśnicy, ale pogoda mnie wystraszyła bo miałem latać nad lotniskiem.Zrobiłem sobie za to wycieczke na górę szybowcową koło Jeleniej. Na śmiganie po śniegu jest jeszcze lotnisko w Legnicy, oraz poligon w Rakowie ale nie wiem czy by się nikt nie przyczepił, choć jak posypie to nikt tam chyba nie zagląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotnisko w Oleśnicy rządzi! Zawody rewelacyjne, bardzo mi się podobało, pierwszy raz byłem na torze, auto spisało się pięknie mimo tego ,że było najsłabsze w klasie i jedyne na cywilnej Potenzie to i tak sprawiło mi dużo frajdy i emocji. Napewno powtórzę ten wypad, bo dzień było świetny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic straconego! Nie chodzi mi o to, że było niefajnie bo było super ale zawsze można powtórzyć

z jeszcze większą ilością ludzi i oczywiście samochodów... Tylko miejsce trzeba wybrać, żeby potem nie

było na mnie, że miejsce kijowe :roll: Choć z drugiej strony osobiście jakoś nie czułem się jak posiadacz

samochodu ze śmigłem na masce 8) A poza tym jest gdzie zaparkować i gdzie pogadać, a przynajmniej nikt

się nie przyczepi :wink:

 

PS. A latać po mieście to można raczej pod osłoną nocy i mgły :D Prawdziwy JDM :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod milenijnym przecież dobre miejsce ;) a co do innych są jeszcze parking przy magnolii dach na galerii dominikańskiej ;)

 

Nowe pokolenie :roll:

No cóż? Macie do tego prawo.

 

 

szczur75 to jako stare pokolenie gdzie się spotykaliście po katedrą wniebowstąpienia?;p ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No stety/niestety czasy się zmieniają :wink: Dla mnie nie ważne jest tak naprawdę miejsce ale

ludzie, z którymi sie można spotkać, pogadać, pośmiać. A może też się za dużo Szybkich i Wściekłych

naoglądałem, że mi pasuje "prawie taki sam" klimat :mrgreen:

 

Ale tego zdania nie zmienię, że to ludzie tworzą klimat spotkania, a nie miejsce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No stety/niestety czasy się zmieniają :wink: Dla mnie nie ważne jest tak naprawdę miejsce ale

ludzie, z którymi sie można spotkać, pogadać, pośmiać. A może też się za dużo Szybkich i Wściekłych

naoglądałem, że mi pasuje "prawie taki sam" klimat :mrgreen:

 

Ale tego zdania nie zmienię, że to ludzie tworzą klimat spotkania, a nie miejsce :D

 

 

o tutaj cała prawda padła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod milenijnym przecież dobre miejsce ;) a co do innych są jeszcze parking przy magnolii dach na galerii dominikańskiej ;)

 

Nowe pokolenie :roll:

No cóż? Macie do tego prawo.

 

 

szczur75 to jako stare pokolenie gdzie się spotykaliście po katedrą wniebowstąpienia?;p ;p

 

Akurat nie trafiłeś.

Kiedyś charakter spotkań był po prostu troszku inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod milenijnym przecież dobre miejsce ;) a co do innych są jeszcze parking przy magnolii dach na galerii dominikańskiej ;)

 

Nowe pokolenie :roll:

No cóż? Macie do tego prawo.

 

 

szczur75 to jako stare pokolenie gdzie się spotykaliście po katedrą wniebowstąpienia?;p ;p

 

Akurat nie trafiłeś.

Kiedyś charakter spotkań był po prostu troszku inny.

 

Troszeczkę... :P:mrgreen:

 

Często nawet szutrowo-ziemny z elementami rozpędzonych z pod kół kamieni albo rzutów błotnych na ledwo co umytego "sprzęta" kolegi :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod milenijnym przecież dobre miejsce ;) a co do innych są jeszcze parking przy magnolii dach na galerii dominikańskiej ;)

 

Nowe pokolenie :roll:

No cóż? Macie do tego prawo.

 

 

szczur75 to jako stare pokolenie gdzie się spotykaliście po katedrą wniebowstąpienia?;p ;p

 

Akurat nie trafiłeś.

Kiedyś charakter spotkań był po prostu troszku inny.

 

Troszeczkę... :P:mrgreen:

 

Często nawet szutrowo-ziemny z elementami rozpędzonych z pod kół kamieni albo rzutów błotnych na ledwo co umytego "sprzęta" kolegi :twisted:

 

Nie strasz... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale przeciez nic nie stoi na przeszkodzie zeby to kontynuowac :D Moze i sa mlodzi uzytkownicy, moze i czasem brakuje im (mi pewnie tez) "klimatu" ale ta marka ma to do siebie, ze predzej czy pozniej ten klimat sie zlapie. Nie zamierzam sie spotykac na moscie i sluchac czarnej muzy lub taniego techno i chyba nikt z nas tego nie chce. Chetnie naucze sie prowadzic autko tak jakbym tego chcial i mysle, ze starsi uzytkownicy mi w tym pomoga. I na to licze! I od tego jest forum! Bo nie kupilem tego autka tylko po to zeby fajnie wygladalo (a ze akurat wyglada to inna sprawa :twisted: ) tylko zeby sie rozwijac :D

 

Konczac - widzimy sie w akcji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to Panowie proszę mówić, że nie chodzi Wam o spot tylko o pojeżdżawkę :twisted: no to tu się w pełni zgadzam z Tobą szczur75

 

yezus Ty już na swoim sprzęcie czy dalej latasz na kumpla? ;)

 

yezus byl "pod mostem" czarna ale meczyl sie niemilosiernie bo dociera silnik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt! Pojeżdżawka też by się przydała kiedys!

 

Jednak u mnie problemów z samochodem ciąg dalszy :evil: Objawy te same nawet po wymianie cewki!

I teraz myślę co to może być: świece? przewody?

 

Jakby ktoś miał jakieś sugestie to chętnie przyjmę do siebie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...