Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Pogrzeb Sylwka odbędzie się w Piątek o godz 12.40 na cmentarzu Osobowickim we Wrocławiu.

 

Jest taka prośba od najbliższych ,żeby pojawiły się auta związane z rajdami , rajdówki , evo , subaru itp... ponoć wpuszczą nas na teren cmentarza . Bardziej szczegółowe info. pewnie napisze Michał jak wyjdzie ze szpitala , na razie mnie poprosił , o krótką wzmiankę na ten temat.

 

 

na Niskich Łąkach zawsze jeździł imprezą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogrzeb Sylwka odbędzie się w Piątek o godz 12.40 na cmentarzu Osobowickim we Wrocławiu.

 

Jest taka prośba od najbliższych ,żeby pojawiły się auta związane z rajdami , rajdówki , evo , subaru itp... ponoć wpuszczą nas na teren cmentarza . Bardziej szczegółowe info. pewnie napisze Michał jak wyjdzie ze szpitala , na razie mnie poprosił , o krótką wzmiankę na ten temat.

 

 

na Niskich Łąkach zawsze jeździł imprezą....

 

Nie chciałem nic pisać bo żadne słowa nie mogą oddać tego co czuje rodzina, bliscy po takiej tragedii.

 

Bart i ja będziemy na 100% - chociaż tyle możemy zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z SRTW jedziemy jutro na "ostatni OES" :cry:

 

zobaczcie proszę:

 

Cytat:

Stronę tę dedykujemy naszemu przyjacielowi Sylwkowi, który odszedł od nas przedwcześnie. Chcemy pokazać jakim był człowiekiem, co dla nas znaczył i opowiedzieć o jego rajdowej pasji. Chcemy by pamięć o Nim pozostała nie tylko w naszych sercach.

 

Strona ta dopiero powstaje i jest jeszcze skromna, ale za kilka dni znajdziesz tu więcej o Sylwku. Zapraszamy Cię już dziś, abyś ponownie tu zawitał.

 

Przyjaciele

http://sylwesterolszewski.eu/

 

Pomoc

Sylwek odszedł od nas, ale została z nami jego wspaniała żona Ewa i ukochana córeczka Maja. Dziś my musimy otoczyć je opieką i wsparciem, także tym finansowym. Dlatego pod patronatem żony Ewy i przyjaciela Karola uruchomiliśmy specjalne konto bankowe, na którym zbieramy pieniądze dla nich. Prosimy wszystkich o wsparcie i dziękujemy za pomoc.

 

Bank Millenium

Ewa Olszewska bądź Karol Kundzicz

82 1160 2202 0000 0001 8434 4433

z dopiskiem "dla Maji"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Czy ktos ma/zna kogos kto ma/jest w stanie zmotac Nissana Patrola? Najlepiej y60, krótki, 2.8TD.

Napaliłem się na zakup takiego auta i chciałbym sprawdzić jak sprawuje sie podczas codziennego toczenia sie przez Wroclaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wczoraj - niedziela 15.05 koło 19.00 - na Placu Jana Pawła mignęła mi Impreza w barwach 555. Wyglądała jak A Grupa albo Colin. Nie zdążyłem się przyjrzeć bo widziałem ją od połowy w górę. Skręcała z Legnickiej w lewo w Podwale w stronę Poznania. Czy ktoś coś wie czyje to, albo niech się ujawni, bo wyglądała GODNIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest Colin a właściciel, jak ją kupował to nawet nie miał takiej świadomości ( nie ma tabliczki). Była na poprzednich eliminacjach Niskich. Panowie w trójkę jeździli jednym autem łącznie z Virnikiem :twisted: i wytrzymała :wink: Rocznik tego auta 96 i przekładana u Marka z MTS. Godna sztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest Colin a właściciel, jak ją kupował to nawet nie miał takiej świadomości ( nie ma tabliczki). Była na poprzednich eliminacjach Niskich. Panowie w trójkę jeździli jednym autem łącznie z Virnikiem :twisted: i wytrzymała :wink: Rocznik tego auta 96 i przekładana u Marka z MTS. Godna sztuka

 

Ta którą ja widziałem na Rakietowej miała kierę po prawej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariusz83, ojej nie mogę się doczekać.

 

Ma już IX którą to niemiłosiernie będę klepał jak tylko skrzynia będzie sprawna? :D :wink:

 

Tak patrzę na ostatnie wpisy we Wrocku i widzę że same 22B i Type-R'y :D

 

Wrocław rośnie w klasyczną siłę :twisted::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariusz83, z tymi setnymi trochę przesadziłeś :wink: :D

 

A na serio to już nie mogę się doczekać (mojej skrzyni oczywiście :P ), bo z kim jak z kim ale w rywalizacji z Menci'm to emocje zawsze spore były.

 

P.S. Mam nadzieję że nie ucieknie mi teraz za daleko :)

 

We czwartek na Rakietowej się przekonam co to to potrafi :wink:

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Was wszystkich i mam pytanko. Nie wiem czy wybrałem dobre miejsce na to pytanie ale podobno kto pyta nie błądzi:) Czy może ktoś z Was wynajmuje mieszkanie we Wrocławiu i zwolni mu się jeden pokój jednoosobowy w PRZYSTĘPNEJ CENIE w śródmieściu najlepiej. Będę się do Wrocka sprowadzał na jeden rok. Chodzi o okres od 1 października (rok akademicki).

Propozycje na PW.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie ale wystawiłem fiata na sprzedaż i wracam do imprezy :) nie mogłem jednak wytrzymać hehe muszę dorwać jezusa w pracy i go wypytać co ciekawego w okolicy do sprzedania. Będzie albo GC8 albo GD sam już nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie ale wystawiłem fiata na sprzedaż i wracam do imprezy :) nie mogłem jednak wytrzymać hehe muszę dorwać jezusa w pracy i go wypytać co ciekawego w okolicy do sprzedania. Będzie albo GC8 albo GD sam już nie wiem

 

I tak długo wytrzymałeś :wink: :mrgreen:

 

Z tym dorywaniem to będziesz miał problem - zwolniłem się z tego miejsca :mrgreen:

Od jutra zaczynam na nowych śmieciach 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...