Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

widze,ze rozkminiacie miejsce wypadu do upalania:) jak sie zapatrujecie na wycieczke do jodlownika,tudziez kamionki? dzis! spotkanie g.20 na orlenie pomiedzy dzierzoniowem i bielawa. 2-3 imprezy T maja byc, moze wiecej. jesli jest ktos chetny z wroclawskich matadorow,to zapraszamy. jest na drodze idealnie. nie ma lodu- tylko ubity snieg+to co napadalo w nocy. rowno jak stol i w miare szeroko. kolo 21 juz tylko pojedyncze auta sie tam pojawiaja , a i tak jada 40km/h wiec nie ma strachu. poza tym widac juz swiatla daleko do przodu. wiec?;) taka zima zdarza sie raz na jakis czas. nie marnowac okazji panowie!:D

 

pozdrawiam

p.s. no chyba,ze ktos lubi baczki na parkingu...to spoko:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do jodlownika,tudziez kamionki? dzis! spotkanie g.20 na orlenie pomiedzy dzierzoniowem i bielawa. 2-3 imprezy T maja byc, moze wiecej. jesli jest ktos chetny z wroclawskich matadorow,to zapraszamy. jest na drodze idealnie. nie ma lodu- tylko ubity snieg+to co napadalo w nocy. rowno jak stol i w miare szeroko. kolo 21 juz tylko pojedyncze auta sie tam pojawiaja , a i tak jada 40km/h wiec nie ma strachu. poza tym widac juz swiatla daleko do przodu. wiec?;) taka zima zdarza sie raz na jakis czas. nie marnowac okazji panowie!:D

 

pozdrawiam

p.s. no chyba,ze ktos lubi baczki na parkingu...to spoko:P

Widzę, że myślimy podobnie. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kamionkach jak to w kamionkach;) z zalozenia bylo fajnie,ale musze przyznac,ze niewiele straciles z racji wszechobecnej mgly:( i w walimiu i w rzeczce i sokolcu i jodlowniku i w kamionkach...ciezko generalnie. takze jak juz zobaczyles zakret to spoko,ale zanim to nastapilo to widocznosc na 20-30m.

mozemy sie jakos ustawic gromadnie,ale sugeruje drugie auto z radiem-dla pewnosci.

filmy i zdjecia-brak. tylko wspomnienia:P mgliste

pzdr

 

[ Dodano: Wto Sty 06, 2009 8:04 pm ]

szczur, nie ma sprawiedliwosci na tym swiecie,oj nie ma.

za komuny bylo przynajmniej teoretycznie po rowno:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z okolic Wrocka.. jakoś nie wiem czemu dopiero teraz dokopałem się do tego topicu, a na forum jestem już od jakiegoś czasu. Teraz będzie prościej załatwiać nasze lokalne ustawki, pozdrowienia itp ;)

Reefer, troche za daleko. Ja mam czas tylko na pol-godzinne wypady, wiec tylko miasto zostaje.

Cały czas utrzymuję, że we Wro (czy też tuż obok) jednym z najlepszych miejsc są parkingi na bielanach. Cały czas nieodśnieżone... są miejsca do szybkich boków (duże przestrzenie bez przeszkód), jak i do pojeżdżenia bardziej technicznego (wywijanie i nawroty pośród znaków i budek na wózki), jak i prawie oesowego - ładnie pokręcone uliczki parkingowe z rondami itp. Wczoraj stan z 1 w nocy - niczego nikt nie posprzątał ani posypał.. jedyne co, to trzeba poczekać do wieczora, aż parking opustoszeje. Ja na podst. zdjęć satelitarnych właśnie będę opracowywał mapkę, na której będą zaznaczone wszelkie wysepki, progi zwalniające, latarnie i budki na koszyki... Żeby było wiadomo, gdzie można bezpiecznie śmignąć i ew. jakiś mini oes rozplanować. :)

 

Okraj jak Okraj, a próbował ktoś z Was w Jugowie? Tam dopiero jest mega oes w drodze na przełęcz... :twisted:

 

Adam12, to jest taki malutki parking ziemny obok działek, po prawej tuż za przejazdem kolejowym jadąc od parku brochowskiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam prosbe:

 

a wlasciwie apel.

 

prosze przestac na jakis czas rozbijac/uszkadzac swoje ukochane subaru.

apel motwuje: po primo- to nie kosztuje 5 pln, secundo - co chwile jestem przesuwany w kolejce,bo ktos ma awarie sprzetu zwiazana z jego nieprawidlowym uzytkowaniem - czyli dzwon:D

z racji tego ,ze sa to nagle przypadki i dramat dla wlascicieli (macie moje zrozumienie i lacze sie z wami w bolu), Marek przedklada to nad inne "mniej pilne" roboty. ja wszystko rozumiem,ale bez przesady :D auto mi przerywa i tez mam "pewien" dyskomfort z tym zwiazany. skonczy sie tak,ze pewnie przerwie mi w zakrecie i tez wypikuje na wypadkowa:D kolejka do mts jak po chleb przed swietami...

wiec: albo samochod do garazu do wiosny:P , albo na duuuuuzy plac/lotnisko bez kraweznikow i innych naturalnych przeszkod celem doszlifowania swoich umiejetnosci tudziez poznania fizyki auta ;P moze wtedy uda mi sie jakos dopchac za drzwi warsztatu , a Marek nie bedzie sie musial dwoic i troic by wszystkim zaradzic:P

pozdrawiam i wiecej szczescia next time boys;)

i zeby byla jasnosc - nie ciagne lacha, tylko apeluje;)

zainteresowani wiedza do kogo pije;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i lipa.. stało się najgorsze... w porannym przelocie południem Wrocka spotkałem się na bielanach z... pługo-piaskarką.. :evil: Na szczęście pewne fragmenty parkingu były jeszcze nie roztopione, ale to już nie to samo, co biały śnieżek... pewnie za kilka godzin wszystko spłynie :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol:

he he . Ja już nie wytrzymałem wczoraj Ciśnienia i zmusiłem Range Rovera do latania bokami i kręcenia bączków pod Selgrosem :lol: ... ależ to było szaleństwo :lol: ... prawie jak subaru :mrgreen:

 

Najlepsze było bo po jakimś czasie pojawia się ochrona chyba z firmy "Junior" :lol:

I zaczyna :

-Panie , oszalał Pan !!!? zaraz spisuje numery i dzwonię na Policję !!

a mój koleś do niego :

- ale o co chodzi , w poślizg żeśmy wpadli :mrgreen: Do widzenia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie donosze, ze pod Auchan juz niewiele nawierzchni do trenowania zostalo - co sie jeszcze nie roztopilo od NaCl, zostalo wyslizgane prawie do betonu - gdzieniegdzie jeszcze mozna cos tam poprobowac, ale zaczyna byc nieciekawie, jak chwile jest poslizg, a potem nagle lapie przyczepnosc i grubo zaciesnia zakret...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety jestem zmuszony potwierdzić. I to nie do końca kwestia soli.. Wiadomo, że niektóre placyki były już całkiem wyślizgane, a wczoraj w Słońcu było ponad 0, więc wszystko się topiło.. w pierwszej kolejności najcieńsze warstwy.. Dzisiejszy, wczesnoporanny przelot tamtędy dowiódł, że niektóre miejsca są jeszcze całkowicie pokryte śniegiem, więc nie wszytko było solone, ale są wredne podlodzenia i miejsca z suchym asfaltem, tak jak wspomniał Olleo. Można albo nagle złapać grip, albo go błyskawicznie stracić, co jest dosyć niebezpieczne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eMTI - Tak potwierdzam ostatnio zaczeli sypac gdzie popdanie a Policja patroluje to co najbardziej uczeszczane miejscówki:(

ale, prosze o prv z numerem telfonu eMTI bo czasami latamy pod faktory ale tylko kreciołki a tam NIKT!!!! nie sypie ani nie odsnieza albo jeszcze gdzies :lol:

Rasputni spoko spoko pamietam hyba:((( jak cos to jak mowie puscie priv i jak cos sie bedzie działo to wysyłam esy....

 

Niestety ja jestem bez auta bo koniec sprzegła i narazie z wami nie polatam ale jako kibic :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...