Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie nie byłem, ale rozmawiałem z siostrą i widziałem zdjęcia z Wielkiej Sowy dzisiaj i białawo. Góry Sowie ogólnie. Ale widziałem, że w Jakuszycach też biało, także się zaczyna B)  Też jeszcze czekam z zimówkami, ale to już chyba kwestia dni ...

Edytowane przez śledziu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięx :P To dla mamy - ja niestety do końca roku siedzę w rumunii.

Cieszem się bo autko właśnie wróciło z Mts'u - po wymianie przewodów wody i nowej chłodnicy - która jakoś sobie pękła . Przyznam się szczerze że miałem chwilę zwątpienia w subaru :P I już myślałem że głowice poszły - na szczęscie NIE! :D Teraz tylko śnieg poproszę ! :twisted:

Jak wrócę obowiązkowo piszę się na karty :D

Edytowane przez gucio1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bombur się na STI napatrzył na Wartowicach i się spodobało :) Moi drodzy zostało mi 2 tyg. we Wrocku ... od 22 do 04.12 ... karty Stadionowe pasowałoby polecieć w wyścigu jak na Buforowej... ktoś mnie musi zdetronizować przecież pucharu nie zabiorę na Warmię ;) Ustalmy termin w ciągu tygodnia zarezerwujmy tor na 1h ui upalajmy jak ostatnio :) Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Kobieta studzi mój zapał do kupowania eSTIajów ale negocjujemy :)

 

Co do kartów na Le Mans to w nowym tygodniu chętnie polatam. Jak ustalimy termin to jutro czy w poniedziałek mogę podjechać na tor i zarezerwować termin.

Może listę puśćmy

 

 

1. Wełniacz

2. Bombur

3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKCJA REAKTYWACJA :)
Auto już ma się dobrze i czeka na zimę :) Wartowice to fajna sprawa, ale pod warunkiem, że jest sucho. Kupe błota mam w nadkolach do dzisiaj i żaden karscher tego wypłukać nie chce..

 

AHA - DZIĘKI PAN MAREK MTS!

Edytowane przez #emes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wartowice to fajna sprawa, ale pod warunkiem, że jest sucho. Kupe błota mam w nadkolach do dzisiaj i żaden karscher tego wypłukać nie chce..

 

 

Ja dzisiaj na przeglądzie byłem i gość mnie zapytał czy pole subarakiem orałem :))) trafił w 10 :) ze zderzaka tylnego dzisiaj wyciągnąłem 2 łopaty do odśnieżania błota a myłem już wcześniej 4 razy karszerem podwozie :)

Można umyć podwozie koło dworca mikołajów na podnośniku - 35 zł albo czekać na śnieg 

Edytowane przez Bombur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...