Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

@@śledziu, Myślę, że będziesz zadowolony z H&S bierzesz 3" czy 2,5" ? Co do płyty to napiszę do niego i zobaczę co da się zrobić i jaka cena ;)

Tego jeszcze nie ustaliłem, bo ostatecznie P.Marek był w piątek nieosiągalny, więc będę dzwonił w poniedziałek. Nie chcę przesadzać z hałasem, więc możliwe, że wezmę 2,5"

hmmm, chcecie płyty pod silnik do forków to może ja wam zrobię :P

No jeśli robisz takie rzeczy to czemu nie... A ty masz jakiś warsztat żeby podjechać i obgadać temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No jeśli robisz takie rzeczy to czemu nie... A ty masz jakiś warsztat żeby podjechać i obgadać temat?

Współpracuje z pewną firmą gdzie maja laser, wykrawarkę czy giętarkę i tak sobie pomyślałem aby zrobić do siebie i przy okazji do waszych forków i może kilka szt na zapas :) Myślę, że jak uda się ten mały spocik to można przedyskutować temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No jeśli robisz takie rzeczy to czemu nie... A ty masz jakiś warsztat żeby podjechać i obgadać temat?

Współpracuje z pewną firmą gdzie maja laser, wykrawarkę czy giętarkę i tak sobie pomyślałem aby zrobić do siebie i przy okazji do waszych forków i może kilka szt na zapas :) Myślę, że jak uda się ten mały spocik to można przedyskutować temat

 

No to jasne, ja jestem za. Odnośnie spota to pasuje Ci bardziej w tygodniu czy weekend? Tyle że na przyszły weekend raczej wyjeżdżam, a 9,10 auto będzie w MTS więc w przyszłym tygodniu czwartek lub piątek albo dopiero po 10 listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie pytanie mam, jeśli będę mieć na tyle koła 18" 225/40 a na przodzie 17" 215/45, czy różne rozmiary kół na osiach wpływają jakoś na zużycie napędów w 4x4? blob 04 wrx, wspomnę tylko że taki setup byłby tylko na najbliższą pojeżdżawkę na torze jeśli nie wpływa to negatywnie na napędy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Może w sobotę pod milenijnym o godz. 19?

 

W sobotę to: http://kopalnia.rallymasters.pl/

 

Ktoś się wybiera?

 

Chyba jestem tępy, ale na stronie nigdzie nie ma podanej daty ? Regulaminu nie czytałem.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie jest opisane wszystko

No tak :D Prawie jak w banku na umowie kredytowej. Szkoda tylko, że strona jako strona informacyjna nie ma najważniejszej informacji :)

 

Oczywiście na FB jest wszystko także już odnalazłem nawet godzinę. 

Edytowane przez arnoldpe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli chodzi o godziny i harmonogram to się nie popisali... Ta informacja powinna być w głównej zakładce na stronie.

Rozumiem, że start o 10? Ktoś wie do której godz impreza?

Niestety wyjeżdżam w sobotę i nie mogę być, ale może chociaż na początek przyjadę, chociaż nie wiem czy jest sens...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...