Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

A kto mówi o piwie?

 

Obstawiamy zwycięzcę? Chwila została....

 

Ja stawiam, że [you] wygra.

Szczurku nie popsuje Ci zabawy i odpowiem, że masz w 100% rację...napewno ja bym wygrała gdyby nie fakt, że jak narazie wygrałam grypę :)

 

Jak tam? Komu mam gratulować?

Edytowane przez elleaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto mówi o piwie?

 

Obstawiamy zwycięzcę? Chwila została....

 

Ja stawiam, że [you] wygra.

Interesujące jest to, że w jednym temacie moderator goni za zabawę "you", a tu sam to robi :) ban za 3...2...1... :P

 

Jak poszły zawody ? :) Może następnym razem będę i ja :) Tylko musi być nagroda za ostatnie miejsce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę tego You nie ogarniam, bo mi się nic konkretnego nie wyświetla s powinno ?

 

[You] powinno zwracać wartość "username"  :) Czyli każdy zalogowany widzi swój login w miejscu [You] :)

 

Przykładowo, piszę [You] ----> [you] <----

W miejscu oznaczonym strzałkami każdy powinien widzieć swoją nazwę uzytkownika :)

 

Na wielu forach walą warnami albo banami za używanie "you" bo wprowadza niezły bajzel w wątku :P

Edytowane przez Buczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Trochę tego You nie ogarniam, bo mi się nic konkretnego nie wyświetla s powinno ?

[You] powinno zwracać wartość "username" :) Czyli każdy zalogowany widzi swój login w miejscu [You] :)

 

Przykładowo, piszę [You] ----> [you] <----

W miejscu oznaczonym strzałkami każdy powinien widzieć swoją nazwę uzytkownika :)

 

Na wielu forach walą warnami albo banami za używanie "you" bo wprowadza niezły bajzel w wątku :P

Kurde ale czary dzięki za konkretne info :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i nieobecne Panie) - super było! Po prostu w pytkę!!!

 

Było tak:

kwalifikacje wygrałem ja, potem Tuscan a potem Wełniacz, Kuzi był czwarty chyba. Przez połowę wyścigu albo nawet więcej cały czas prowadziłem i na początku stawki jechaliśmy sznurkiem. Jeździłem bardzo defensywnie, Tuscan był wyraźnie szybszy, bo co chwilę mnie lekko pukał. W końcu na którymś okrążeniu obróciło mnie z powodu puknięcia - zatrzymałem się w poprzek toru na oponach, Tuscan też był zablokowany przez mojego karta, ale gdzie dwóch się biło tam Wełniacz skorzystał :) Minął nas, potem ja wystartowałem, następnie Kuzi wyprzedził ruszającego z incydentu Tuscana no i tak zostało do końca:

1) Wełniacz

2) ja

3) Kuzi

4) Tuscan

Reszty nie pamiętam i nie wiem co się działo z tyłu, ale też chyba były jakieś przygody.

Generalnie wyprzedzać się nie da, jeśli jedzie ktoś defensywnie - nie ma szans. Ale jak widać emocje były, wyścig ułożył się inaczej niż kwalifikacje - ja mam rogala na twarzy mimo, że już widziałem bronki w połowie wyścigu :P

 

Dzięki wielkie organizatorowi!!! Wielkie brawa! Również za vouchery :)

 

Panowie (i Panie tym razem również!!!!!), trzeba to powtórzyć, koniecznie!!!!!!!!!!!! :)

Edytowane przez gniechus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja pomogę uzupełnić wyniki, bo 5. miejsce jest dla mnie dobrym wynikiem zwłaszcza, że byłem na buforowej pierwszy raz. ;) Generalnie bajka ! Ekipa bardzo ogarnia jazdę wyścigową. Koniecznie musimy zorganizować ligę. Poszukamy torów, podzwonimy, popytamy i na wiosnę ruszamy. :) 

Oto uzupełnienie wyników:

1) Wełniacz

2) ja

3) Kuzi

4) Tuscan

5) damians

6) ...

7) może ty  ? 

8) a ty ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

w jednym temacie moderator goni za zabawę "you"

 

Ja sobie nie przypominam sobie.

W końcu z jakiegoś powodu skrypt został przywrócony.

Po zmianie engine forum nie było go jakiś czas,


 

 

Tuscan był wyraźnie szybszy, bo co chwilę mnie lekko pukał.

 

Trzeba było jechać bez spodni :mrgreen:


 

 

[You] powinno zwracać wartość "username" .........

 

 

I popsułeś....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podium ze zwycięzcami:

https://goo.gl/photos/18FdNcTVanYEwyQ96

 

Wszyscy na podium:

https://goo.gl/photos/H92AjSoQkrkYZeJc6

 

Niech ktoś wstawi w wysokiej jakości zdjęcie kartki z optymalnym torem jazdy, bo kurde zostawiłem ją na podium chyba i nie wziąłem :(

Edytowane przez gniechus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Niech ktoś wstawi w wysokiej jakości zdjęcie kartki z optymalnym torem jazdy, bo kurde zostawiłem ją na podium chyba i nie wziąłem :(

 

Kartkę mam ja i wrzucę jej fotkę jutro.

 

Giechus zaskoczył formą i dostanie jutro na priva kontakt do mecha czyli 150 zł na naprawę subaryny  

 

Ogólnie, mimo mojego wybombienia w bandę, jestem zadowolony z zawodów :) Fajnie, że wpadliście i pokazaliście mi jak się jeździć powinno :) Dla takich zuchów warto było poświęcić trochę czasu na organizację :) Gratulacje! PIONA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Teraz, patrząc na zdjęcie, to się zastanawiam.... skąd wziął się na nim jakiś imigrant/uchoźdca?

 

 

Muszę zgolić te łoniaki bo ostatnio policja mi się dziwnie przyglądała na przejściu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...