Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Super, będzie nowy członek spotów niach niach już nie mogę się doczekać

 

No my też :D Żona w szczególności :P

 

btw.

Foryś odstawiony i się pasie w Dzierżoniowie, jak wróci to będzie "najlepszy okaz w mieście" :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam ciekawego porabia foryś w Mts ? No ja nie długo swojego czarnucha też będę musiał odstawić

 

 

A na taka generalke pozakupową pojechał. Filtry, masy, dynamicznie ATF nowy, czyszczenie kolektora i przepustnicy, zawieszenie przód (bo coś postukiwało), olej nowy w dyfry, regulacja zaworów i heble nowe.

 

Co do hebli to rozważam secik B Spec, żeby jakoś hamowało :) Kwestia tylko czy wejdzie w felung 16''.

 

Jeśli Śledziu sie zdecyduje na zakup to będzie miał furmankę na gotowo do jazdy przez długi czas :D

Edytowane przez Buczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A co tam ciekawego porabia foryś w Mts ? No ja nie długo swojego czarnucha też będę musiał odstawić

 

 

A na taka generalke pozakupową pojechał. Filtry, masy, dynamicznie ATF nowy, czyszczenie kolektora i przepustnicy, zawieszenie przód (bo coś postukiwało), olej nowy w dyfry, regulacja zaworów i heble nowe.

 

Co do hebli to rozważam secik B Spec, żeby jakoś hamowało :) Kwestia tylko czy wejdzie w felung 16''.

 

Jeśli Śledziu sie zdecyduje na zakup to będzie miał furmankę na gotowo do jazdy przez długi czas

A kiedy odbierasz Forka? Mi by pasowało w piątek, a jak się nie da to dopiero za 2 tygodnie bo wyjeżdżam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A kiedy odbierasz Forka? Mi by pasowało w piątek, a jak się nie da to dopiero za 2 tygodnie bo wyjeżdżam.

Do końca czerwca będzie się pasł w Dzierżoniowie, więc zapraszam na spota na Gaj  na początku lipca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A kiedy odbierasz Forka? Mi by pasowało w piątek, a jak się nie da to dopiero za 2 tygodnie bo wyjeżdżam.

Do końca czerwca będzie się pasł w Dzierżoniowie, więc zapraszam na spota na Gaj  na początku lipca :)

 

OK, ja wracam 7go lipca to się odezwę..  B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A kiedy odbierasz Forka? Mi by pasowało w piątek, a jak się nie da to dopiero za 2 tygodnie bo wyjeżdżam.

Do końca czerwca będzie się pasł w Dzierżoniowie, więc zapraszam na spota na Gaj  na początku lipca :)

 

Byłeś umówiony na termin czy silnik Ci wyciągają, że tak dłuuugo się będzie na pastwisku :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się chyba dobrze ustawiasz jak w MTS z wyciągnięciem silnika czekasz 1 miesiąc...

Lub zbyt optymistycznie podchodzisz do terminów pasterza :) Bo chłopaki permanentnie mają tam młyn...

Opcja wygląda tak, że jakby zajmowali się jednym samochodem to by zrobili w tydzień :) ale że robią 3 na jednej stacji to przeciąga się to do miesiąca.

 

Mimo wszystko Pan Marek na pewno goni swoje owieczki jak tylko może :) Przydałaby im się jeszcze 3 stanowiska 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, ja wracam 7go lipca to się odezwę.. 

Ok :)

 

 

 

Byłeś umówiony na termin czy silnik Ci wyciągają, że tak dłuuugo się będzie na pastwisku ?

 

Mam drugie auto więc powiedziałem Panu Markowi, że max do końca miesiąca, bez pośpiechu :D Zgodził się bez protestów :)

 

-------------------------------

A tak z ciekawości... znacie kogoś we Wro kto wyspawałby UEL'a do Forysia 2.5 n/a ?

 

Posłuchałem tego i zachorowałem....

 

Edytowane przez Buczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Buczu możesz zagadać z Ecuproject

Myślałem, że Ecu tylko stroi :D A tu taka niespodzianka :D

 

Ciekawe tylko ile taki custom kosztuje... :P

Krzychu w Ecuproject robił swój wydech i jest bardzo zadowolony. Cena też nie była zabójcza :) ale bij zabij nie pamiętam ile płacił

Edytowane przez elleaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

art engine power, prędzej oni zrobią to porządnie.

 

Obadam temat, podziękował :)

 

 

 

Krzychu w Ecuproject robił swój wydech i jest bardzo zadowolony. Cena też nie była zabójcza ale bij zabij nie pamiętam ile płacił

 

Krzyyyyyyyyychuuuuuuuu! :D:D:D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde dylemat mam okrutny, czy pchać się z kasą  w N/A, czy pogonić i kupić turbo :D

 

 

 

Ma ktoś pożyczyć prostownik bo akumulator padł, a mój się spalił :/

 

Swój też spaliłem ostatnio... 

Edytowane przez Buczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...