Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam licznik od Buga ;;) ale mam go u mamy więc musiał bym podjechać ale to nie problem jak potrzebujesz :)

 

 

A pożyczysz do zabawy przez 1 dzień?:) Obiecuje go nie popsuć :P

Potrzebowałbym tak niedziela/poniedziałek. Dokładnie jeszcze nie wiem kiedy we wrocku bede :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pavel

2. radix99

3. Yezus

4. Clios1200

5. ramert

6. Krysztal 8)

7. Siepacz

8. eMTi

9. kris82 na 90%

10. M & A

 

no ładnie ładnie :D ode mnie może jeszcze jedno auto przyjedzie ale to po weekendzie będę wiedział. Czyli rozumiem że Tomka też bierzemy jeżeli będzie mógł ? 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tor zaklepany. Tomek zaklepany :D

 

no i gitarka :) od poniedziałku zaczynam modły o suszę :mrgreen::mrgreen:

 

Ja tam preferuje po nie przyczepnym :mrgreen:

 

ja też poproszę mokrość 8)

 

nie nie nie nie nie :P Ja już mam chwilowo dosyć mokrej rakietowej na tych oponach :P ma być susza !! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TERZO, jeszcze nie. Bylem na weekend out. Wykorzystamy chyba poprzednie setup'y. Trzeba cos wybrac :D Pod koniec tygodnia jeszcze poprosze o potwierdzenie obecnosci wszystkich z listy. Tak zeby siary nie bylo... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może zrobimy zupełnie nowy setup i w dodatku w odwrotną stronę coby "dejavu" nas nie dopadło.

 

Zrobmy taki setup trasy, zeby moc nie byla kluczowym zagadnieniem dla robienia czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może zrobimy zupełnie nowy setup i w dodatku w odwrotną stronę coby "dejavu" nas nie dopadło.

 

Zrobmy taki setup trasy, zeby moc nie byla kluczowym zagadnieniem dla robienia czasu.

 

zdążyłeś przed moim editem.

 

Uwzględniłem dlatego te slalomy coby Panowie w N/A nie czuli się gorsi i aby nasze hamulce miały trochę lżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem otwarty na wszelkie propozycje! Jest szansa, ze beda moi znajomi dla zabawy wolniejszym autkiem wiec tym bardziej fajnie by bylo techniczna trase zrobic ;)

 

Czekam na propozycje i komentarze. Czasu jest sporo wiec licze na kreatywnosc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TERZO, chyba troche jednak za ciasno bo nam faktycznie jedynki po ukreca albo na dwójkach korby wyjda :-P po 15 jak będę już w domu to naniosę swoją propozycję bo ogólnie trasa nie jest zła tylko te ślimaki na początku trochę bym rozprostował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c3ae2caeaed39cc0.jpg

 

może taka jeszcze mała modyfikacja na początku (modyfikacja na niebiesko) i jak dla mnie będzie idealnie. Dodatkowo drogi o przeciwnych kierunkach nie będą tak blisko siebie.

Na rondzie szerzej ustawimy pachołki żeby na wprost przez nie nie przelecieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ ]

 

może taka jeszcze mała modyfikacja na początku (modyfikacja na niebiesko) i jak dla mnie będzie idealnie. Dodatkowo drogi o przeciwnych kierunkach nie będą tak blisko siebie.

Na rondzie szerzej ustawimy pachołki żeby na wprost przez nie nie przelecieć.

 

Jesli decydujemy sie na tyle prostych to zostawmy rondo do przelecenia na grubo czyli jak ktos moze / chce / potrafi niech leci boczurem przez cale :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...