Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

the.wolf, i wlasnie tego staram sie nauczyc ;) W sobote umowilem sie do Jetronika na geometrie. Polece im zrobic katy max na nagatywie na fabrycznych mocowaniach oraz lekko rozbiezny z tylu jak radzicie. A ze zapytam lekko tzn. ile?

 

Za geo licza sobie tylko 100zl :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za geo licza sobie tylko 100zl

Ooooo To ładnie. Trzeba się umawiać, czy można z marszu???

Panowie - jeszcze jakiegoś speca od felg (spawanie, piaskowanie, malowanie, prostowanie) polećcie. Dzwonilem do "styl-auto" i do "Lateksa" na krakowskiej i narazie ceny mnie lekko zgięły :?

Jeszcze myślę o www.polerowanie-felg.pl ale ciągle mi nie po drodze do Żórawiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawę polecam u grabowskich na krzemienieckiej. natomiast o malowaniu również myślałem o Żórawinie.. na srtw popatrz, tam był wątek o tym i podawali różne namiary i opinie. Lepiej to robić u sprawdzonych, przecież nie robisz tego co 2 dni, więc warto jednak podjechać, żeby było dobrze.... A czy to w końcu TE felgi? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawlaswrc, kazali mi w piatek zadzwonic bo wymyslilem sobie sobote i nie sa pewni czy bedzie caly sklad. Zatem telefon wczesniej pewnie nie zaszkodzi...

 

eMTi, ale spoko rozumiem, tylko ze moja kierownica jest krzywo a to juz lekko irytujace jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby ktoś miał ochotę się spotkać to w sobotę będę we Wro, łazić za mieszkaniami... chociaż szczerze powiem że po dzisiejszym dniu mam dość, wszystko co ciekawe już wynajęte i rzygam tym konkretnie :P czy naprawdę tak ciężko znaleźć mieszkanie do wynajęcia we Wro? :P albo to ja coś źle robię.. no i w sumie przy kasie nie jestem więc szukam do 1900zł z opłatami.. może macie jakiś namiar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - jeszcze jakiegoś speca od felg (spawanie, piaskowanie, malowanie, prostowanie) polećcie. Dzwonilem do "styl-auto" i do "Lateksa" na krakowskiej i narazie ceny mnie lekko zgięły :?

Jeszcze myślę o http://www.polerowanie-felg.pl ale ciągle mi nie po drodze do Żórawiny.

 

 

Tutaj masz adres. http://www.malowaniefelg.com/

Ja swoje jutro mu oddaje i zobaczymy co z tego będzie.Nie ma warsztatu we Wrocławiu tylko gdzieś wozi.

Ceny ma ok i na innych forach są z niego zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby ktoś miał ochotę się spotkać to w sobotę będę we Wro, łazić za mieszkaniami... chociaż szczerze powiem że po dzisiejszym dniu mam dość, wszystko co ciekawe już wynajęte i rzygam tym konkretnie :P czy naprawdę tak ciężko znaleźć mieszkanie do wynajęcia we Wro? :P albo to ja coś źle robię.. no i w sumie przy kasie nie jestem więc szukam do 1900zł z opłatami.. może macie jakiś namiar?

 

jaki rejon Wrocławia Cię interesuje ? 1900 z opłatami to 2 pokojowe spokojnie powinieneś wynająć.

Ja mam trochę droższe 3 pokojowe ale zachodnia część miasta.

 

-- 12 kwi 2012, o 05:44 --

 

dajcie znać jak wyszło malowanie i jakie koszty. Rok temu jak pytałem w różnych miejscach ceny były od 150pln/szt. Musiałem wysyłać do Wawy bo tam było po 75pln.....Jakość na bardzo uczciwym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki rejon Wrocławia Cię interesuje ? 1900 z opłatami to 2 pokojowe spokojnie powinieneś wynająć.

Ja mam trochę droższe 3 pokojowe ale zachodnia część miasta.

 

głównie Krzyki - najlepiej okolice Powstańców, Armii Krajowej, Hubska, te rejony (ale jak by się trafiło coś bardzo ładnego np na Grabiszyńskiej niedaleko UE to też wezmę z miejsca) - tak żebym nie miał zbyt daleko do Uniwersytetu Ekonomicznego... szukamy cały czas coś sensownego, otodom.pl i gumtree to już na pamięć znam prawie :evil:

 

pluję sobie w brodę bo nam uciekło idealne mieszkanie sprzed nosa (a wychodziło 1800 + prąd), ale w sumie nie miałem możliwości się wprowadzić wcześniej, poza tym gdybym wiedział że tak szybko pójdzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie badam zainteresowanie na wynajecie toru jakos w dniach 30.04-03.05? Ktos bylby chetny do pojezdzenia przez godzinke?

 

Pavel jeżeli w dni ustawowo wolne to ja bardzo chętnie wpadnę trochę polatać (być może jeszcze mój brachol focusem też wpadł) bo niestety urlopu na cały długi weekend nie mam także w dni pracujące niestety odpadam. Może w końcu udałoby się trochę na rakietowej po suchym pojeździć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...