Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

:(:(:(:(:( ale faaajnie było :(:(:(:( cały myk polega na tym,że moja ukochana razem z Igim czasem cos knują i dostałem hasło od mej Kasi iz coś tam się w aucie zamontuje i mam zostawić auto u Igiego,o nic nie pytać i...będzie pan zadowolony.Robótka miała być na jeden dzień,ale coś poszło nie tak i nawet sobota nie wystarczyła aby ogarnąć to coś.

Świetnie,że są foteczki,chociaż człek zobaczy co go ominęło,inna kwestia to to ,że kilka aut wypadło z powodów technicznych tak więc następny spot będzie chyba bardziej liczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że miejsce można wybrać następnym razem lepsze ale grunt, że coś wreszcie udało sie zorganizować 8)

Frekwencja naprawdę zadowalająca moim zdaniem i trzeba częściej coś robić szczególnie, że pare osób nie pojawiło

się (a przynajmniej Subaru) przez problemy czysto techniczne.

Marcin LU, dzięki jeszcze raz za świnki - Impreza wreszcie oświniaczona :twisted:

No i miejmy nadzieje, że do rychłego zobaczenia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowie i Panie za spotkanie i rozmowy.

 

qba-epp11 dzieki za czas dla mojego brata ;) Moze sie uda :twisted:

 

Nastepnym razem zgodnie z sugestiami spotkamy sie zeby troche pojezdzic :twisted:

 

Marcin LU super foty! Tez poprosze na maila : osmak@tlen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że miejsce można wybrać następnym razem lepsze ale grunt, że coś wreszcie udało sie zorganizować 8)

 

Panowie i panie!

 

Miejsce już skomentowałem po przybyciu na miejsce :P ale powtórze się na forum - nie chce być kojarzony z "super miejscówką" innych, przeważnie niemieckich marek :mrgreen:

Nie róbmy tego samego co napięci panowie i różówe panie w turboklekotach z wielkimi tubami w bagażnikach...

 

Bo to różni Subaru od innych marek, że swinki czują się dobrze tylko wtedy kiedy gonią :twisted:

 

Wcześniej spotkań było dość dużo ale w przeważającej większości chodziło o to żeby przy okazji spotkania polatać chociaż trochę.

Apeluje więc o zachowanie tej tradycji :D

 

Ogólnie spot ok - miło zobaczyć wiele nowych twarzy.

 

Do zobaczenia na śniegu!

Dla nowych użytkowników to będzie nie lada przeżycie, którego szczerze wam zazdroszczę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...