Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Tak dla jasności:

Moje prywatne zdanie jest ,że jak ktoś ma kaprys zamontować BOVa do kombi i zrobić wydech dla przyjemnośći płynącej z wydobywanych z obu dżwięków : chwała mu za to!!!

 

Natomist jeżeli ktoś robi 260 koni a nie umie wykorzystać 218 koni z braku umiejętności to coś tu niegra. Bo po co komu FERRARi jak ten ktoś nigdy 3 biegu nie wrzuca bo już na dwójce ma 150km/h???

 

Nigdy nie byłem na SJSesie więc ciążko się wypowiadać ale wiem ,że 350 PLN zainwestowane w inny sposób niż na SJS, podejrzewam przyniesie wymierniejsze korzyści:) Zatankowac dwa razy i latać pod okiem kogoś kto zna się na rzeczy(kolega który za to kasy nie weżmie a i ubaw niezły :)) po śniegu na lotnisku przez cały dzień.

 

Czekam na kolejne opady i organizujmy nasze prywatne szkolenie na lotnisku.

Zapraszam wszystkich. Naprawde wszytkich którzy mogą tam przyjechać subaru. Tu Sykstus też sie pojaw tym swoim 206WRC. Czekamy na jakiś kontrolowany zakup auta jedynie słusznego:)

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na kolejne opady i organizujmy nasze prywatne szkolenie na lotnisku.

Zapraszam wszystkich. Naprawde wszytkich którzy mogą tam przyjechać subaru. :lol:

Naczy że co? A ja nie mogę?.....

I tak się wepcham:)

I jeszcze będziecie musieli znależć kogoś kto będzie miał tyle cierpliwości żeby poduczyć babę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie? Legacem 2,2 na automacie da się trochę polatać bokiem po śniegu? Miesiąc temu miał dzwonka i składam tera więc nie miałem możliwości wypróbowania go na śniegu. A to pierwszy sezon z subaru. Na razie vivio męczę. Po śniegu pokazuje pazureczka ale na suchym ... A wracając to jak z tym bokiem legacem moim?? Mogę przyjechać?? Czy nie ma co się wysilać?

 

Pozdro i Wesołych Świąt wszystkim forumowiczom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego wesloych swiat i nowego roku wszystkim maniakom subruczka :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

PS a kiedy impre zrobimy pany

 

Yo.

 

Proponuję klasycznie imprezę jutro (czwartek). Nie jakis tam wieli wypas, ale zawsze coś. Jutro studencki czwartek, więc powinno być fajnie. Kto chętny? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje autko niestety w warsztacie więc nie polatam ale zrobiłem dzisiaj 300 km na trasie więc jestem w sumie najeżdżony (niestety nie subaru):)

 

Jedna dobra nowina to to ,że będę miał tył w zawiasie teflonowy:)

 

Teraz tylko jeszcze przód:)

 

Mam nadzieje,że jutro wyda ta impra:) :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję to UNIBAL to zatąpienie części gumowej odpowiednikiem czy to z poliuteranu czy teflonu lub aluminium. Tak tak aluminium. Stosowane w rajdówkach ale bardzo niska żywotność elementu i wszystko skrencone na sztywno. Jutro powiem co ja tam mam bo na oczy nie widziałm Wiem ,że to powerflex ale kolega który mi to sprowadził upiera sie,że to teflon:)

 

Jutro bedę widział to napiszę:) :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję to UNIBAL to zatąpienie części gumowej odpowiednikiem czy to z poliuteranu czy teflonu lub aluminium.

 

 

Uniball to inaczej mówiąc łożysko sferyczne. Tulejka z materiałem tłumiącym seryjnego samochodu jest zastąpiona po prostu metalowym łożyskiem.

 

 

Tak tak aluminium.

 

Aluminium dobra rzecz, np. zamiast gumowych mocowań przekładni kierowniczej.

 

Stosowane w rajdówkach ale bardzo niska żywotność elementu i wszystko skrencone na sztywno.

 

poliuretany mają znacnzie wyższą żywotność niż gumy. Z resztą z tym stosowaniem w rajdówkach to marnie jest no bo w N-ce nie wolno, a A-grupa będzie miała wszytsko na uniballach i nikt się w poliuretany nie bawi.

 

 

Wiem ,że to powerflex ale kolega który mi to sprowadził upiera sie,że to teflon:)

 

Cytat z www.powerflex.co.uk

At POWERFLEX we have a cure that will relieve your sheepishness and remove your feelings of being fleeced

- the new uprated Polyurethane Suspension Bush

 

 

 

 

Kiepsko jak się nawet nie wie co się kupuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko spoko będzie dobrze. Luzik. na 99% to powerflex a Twoja znajomość tematu powala:)

 

Moja znajomośc tematu to tylko amator mający sportowe auto, do fachowców brakuje mi lat świetlnych, ale fachowców od zawieszeń to w Polsce nie uświadczysz za bardzo, tym bardizej od zawieszeń ulicznych.

 

Gdzie ty to wszystko czytasz i kiedy masz na to czas??

 

Trochę tu trochę tam.... zwykle w nocy między jakimś Platonem a Rawlsem ;-)

 

Jak bedę miał wątpliwości to wiem gdzie uderzyć

 

Jak tylko będę umiał pomóc, ja mam i tak większe kłopoty z zawiasem i to ciągłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...