Skocz do zawartości

Lusterka Impreza gr.N


GeFo555

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przerabiał ktoś temat lusterek do Subaru?

Jestem zainsteresowany zmianą seryjnych najelepiej na te z wersji rajdowej, ale raz, że tego nigdzie znaleźć nie można, a dwa cena pewnie by powaliła to rozważam zakup takich jak te http://sklep.tuning.pl/produkt.php?p_id ... _id=188370.

 

Ktoś z posiadaczy imprezek zmieniał seryjne lusterka na takie?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiem twierdzić, że szybciej je zdejmiesz niż je założysz. Może to i ładnie wygląda ale kompletnie nic w nich nie widać. Do jazdy po mieście porażka...

Faktycznie masakra.. do codziennego użytku aut kompletnie się nie nadają.

Auto kupiłem z podobnymi lusterkami i jazda po mieście z nimi, parkowanie to koszmar.

Ktoś z posiadaczy imprezek zmieniał seryjne lusterka na takie?

Ja miałem mniej więcej takie i zmieniłem na seryjne :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do ciebie to chyba bardziej takie ala WRC

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/02-07-wr ... 3aUSQ3a101

 

Co nie zmienia faktu że nie widać w nich nic. :mrgreen:

 

Ja mam swoje w RA i założyłem je tylko dlatego że używam auta głównie do upalania i na torze nie są mi potrzebne lusterka wsteczne.

A dojazd na tor to dramat :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do ciebie to chyba bardziej takie ala WRC

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/02-07-wr ... 3aUSQ3a101

 

Co nie zmienia faktu że nie widać w nich nic. :mrgreen:

 

Ja mam swoje w RA i założyłem je tylko dlatego że używam auta głównie do upalania i na torze nie są mi potrzebne lusterka wsteczne.

A dojazd na tor to dramat :mrgreen:

 

chyba je se kupie :lol: , jak ktoś chce to mam N-grupowe carbonowe, ale fakt kompetnie w nich nic nie widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo te w WRC / N-kowe są wyłącznie po to, że się muszą liczyć "na sztukę" tj. samochód według przepisów musi mieć lusterka wsteczne, to dają tylko takie, żeby to można było nazwać lusterkiem. Pewnie też chodzi o jakąś podstawową widoczność do tyłu na dojazdówkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo te w WRC / N-kowe są wyłącznie po to, że się muszą liczyć "na sztukę" tj. samochód według przepisów musi mieć lusterka wsteczne, to dają tylko takie, żeby to można było nazwać lusterkiem. Pewnie też chodzi o jakąś podstawową widoczność do tyłu na dojazdówkach.

 

nie tylko, po pierwsze są lżejsze, a po drugie na oesach jexdzisz czesto miedzy krzakami drzewami itd., te lusterka są tak skonstruowane "opływowo", że ich nie urwiesz tak szybko na każdym krzaku jak seryjne , zwyczajnie krzaki i inne gałęzie, po nich sie ślizgają , no i może urwią z 0,1 s. na 20km, przez to że są bardziej opływowe :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

, no i może urwią z 0,1 s. na 20km, przez to że są bardziej opływowe :twisted:

 

 

moge potwierdzic bo ja urywam jakies 3 minuty na trasie londyn - olsztyn :twisted:

przedewszystkim nie swiszcza jak zwykle lusterka prze kosmicznych predkosciach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, ale przyznasz, że gdyby nie przepisy, w ogóle by ich pewnie nie montowali.

 

oczywiście że tak, gdyby nie pewne przepisy to wiele elementów mogło by z aut zniknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...