Skocz do zawartości

Ankieta do pracy magisterskiej


zamer

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Mam do Was wielką prośbę. Piszę pracę magisterską dotyczącą azbestu i problemów z jego usunięciem z Polski. I właśnie dlatego proszę Was o wypełnienie ankiety, którą przygotowałem. Jest naprawdę łatwa i anonimowa. Zajmie Wam krócej niż 5 minut. Pomoże mi to w napisaniu pracy magisterskiej. Im więcej osób wypełni tym lepiej.

 

Czytajcie uważnie pytania i wszystkie odpowiedzi.

 

P.S. I wielka prośba. Jak czegoś nie wiecie to nie sprawdzajcie tego w necie, tylko zaznaczcie to co Wam się wydaje bądź "nie wiem". Bo tylko wtedy ta ankieta będzie rzetelna i będzie miała sens.

 

Z góry dziekuję.

 

Link do ankiety :arrow: http://www.ankietka.pl/ankieta/36409/sw ... wania.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zamer, poszło,

wydaje mi się że w pytaniu 7 powinna być odpowiedź "nie wiem",

ale to chyba za późno na zmiany, bo pewnie ankieta już w obiegu.

Pozdrawiam i powodzenia. :wink:

 

Tak początkowo myślałem, ale moja Pani promotor stwierdziła, że nie. Bo tak to każdy by mówił "nie wiem". A tak to potwierdzi mi tylko wiedzę albo niewiedzę. :roll:

 

Simon dobre dobre :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

Dziekuje wszystkim, którzy już wypełnili i zachęcam do dalszego wypełnienia. Potrzebuję jak największą grupę osób. Jak już zbiorę odpowiednią ilośc wyników to Wam podam jakies wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrze na sejmowe komisje sledcze to wolalbym, zeby zamiast nich pokazywali tylko i wylacznie azbest.

 

najlepiej byłoby zobaczyć komisje sejmowe gołymi łapkami usuwające azbest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest i mój głos.

 

Mała niedoróbka:

Jeżeli na pytanie 11 odpowiedziało się "nie", to nie ma sensu odpowiadać na 12 - "Jeżeli tak, to najlepsza formą takiej informacji byłyby (można zanzaczyć więcej niż jedną odpowiedź): *"

A trzeba to zrobić, bo inaczej nie da się zakończyć ankiety :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sikor, wiem. Moj błąd. Miało byc to 12 pytanie jako nieobowiązkowe, ale sie zagapiłem. :roll: A teraz zmienic juz nie mogę.

 

Dzieki za wypełnianie. Mam juz 50 wypełnionych. Jeszcze 150 - 200 i bedzie git.

 

Oczywiście

 

program TVN 24 AZBEST :mrgreen:

 

taaa, "Azbest News" :mrgreen:

 

Morgiana, na razie dziekuje, i tak przeważają faceci. Ale w razie czego sie odezwę. :wink:

 

DNL, emotorsport, Simon, przestancie już bo mnie już brzuch boli ze śmiechu. :lol: Dawno już się tak nie uśmiałem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sikor, wiem. Moj błąd. Miało byc to 12 pytanie jako nieobowiązkowe, ale sie zagapiłem. :roll: A teraz zmienic juz nie mogę.

 

Nic nie szkodzi - więcej roboty dla Ciebie. Pewnie będziesz musiał ręcznie wykluczyć odpowiedzi na 12 pytanie tych co na 11 dali "nie" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sikor, wiem. Moj błąd. Miało byc to 12 pytanie jako nieobowiązkowe, ale sie zagapiłem. :roll: A teraz zmienic juz nie mogę.

 

Nic nie szkodzi - więcej roboty dla Ciebie. Pewnie będziesz musiał ręcznie wykluczyć odpowiedzi na 12 pytanie tych co na 11 dali "nie" :wink:

 

Na szczęście po zakończeniu ankiety mam możliwośc zrzucenia wszystkiego do Excela automatycznie i On zrobi to za mnie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło.

 

Choć jako magister powinieneś odróżniać słowo "wywieść" od "wywieźć" ( :arrow: pytanie 20) :twisted::mrgreen:.

 

Niestety takie dziś czasy, że nawet doktorzy habilitowani polonistyki robią byki (znam jednego takiego) :roll:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie zrobiłeś kilku pilotowych ankiet na znajomych...bo może pozwoliłyby Ci uniknąć błędów.. a jest ich trochę: choćby brak odpowiedzi "nie wiem" (pytanie 7) i w kilku innych też nie ma takich takich opcji.

 

Swoją drogą w jaki sposób chcesz wysnuć wnioski z pytania 12 (przez brak ograniczenia w ilości zaznaczenia możliwych udzielonych odpowiedzi będziesz się z nim męczył) i efekt będzie taki, że weźmiesz dane z kapelusza.

 

Brakuje pytania o to skąd wiesz o szkodliwości azbestu (powinno być po 8, gdy odpowiedziało się tak)..

 

Ps. nie ma czegoś takiego jak "wykształcenie wyższe niepełne", swoją drogą pominąłeś gimnazjalistów, osoby po szkole zawodowej itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie tez poszlo. Mam tylko taka uwage, zeby nie mowic o szkodliwosci azbestu lecz o szkodliwosci pylow tegoz materialu. Jesli jest on szczelnie zamkniety (np. w scianie budynku) to jego szkodliwosc jest znikoma a izolacja cieplna doskonala ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...