Skocz do zawartości

Zdjęcie Zlotu Plejad nr. 1


CracowDragon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

prawde mowiac mialem bardzo podobne zdjecie w czasie sylwestra zrobione a moze i na zakonczenie, powkurzalem sie chwile jak to ludzie sobie rozsylali ale potem doszedlem do wniosku ze to ja bylem bohaterem wieczoru a nie oni :D:D Loucyphre jak chce sobie poprawic humor to tylko Tobie je wysle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu nie ma niczego dziwnego ani nie zwykłego (normalny odpoczywający gość) a nie widziałeś go wcześniej ponieważ miała to być niespodzianka. Nie rozumiem co w tym zdjęciu uznajesz za przekroczenie granic bo Ci którzy je widzieli uważają je za dobre i nikt Cię za nie, nie negował i za pewne by w dalszym ciągu tego nie robił... ale to jest Twoja decyzja i skoro uważasz je za nie na miejscu to je usunąłem...

 

PS. proszę wytłumacz mi tylko co w nim było nie na miejscu bo chciałbym wiedzieć za co dostałem taki opierdziel... Nie wiem dla czego nie odebrałeś tego jako żartu i nie wiem za co na mnie najeżdżasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CracowDragon, też jestem ciekaw o co całe to zamieszanie. Przydały by się jakieś wyjaśnienia... bo na razie to całe obrażanie się wygląda dość dziwnie.

 

 

I mi to mówisz...?? ja tu jestem najbardziej zszokowany... :shock:

 

za chwilę zapewne dostanę jakąś cholernie ostrą ripostę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CracowDragon, daj znac jak trzeba bedzie zabrac zwloki

 

Jakie zwłoki :?: czyje... :?: Ja bynajmniej żadnych zwłok niw przewiduję... :!: Ja osobiście mam nadzieję, że zakopany zostanie topór niezgody :wink: i pójdziemy się pointegrować...

:mrgreen: 8)

 

ale jak mnie jeszcze raz zdenerwóje sąsiadka, że za głośno idzie muzyka (słucham na słuchawkach) to dam znać... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtek ja sie nie obraziłem na Ciebie. Wyraziłem tylko swoją dezaprobatę. Co innego zdjęcia w grupie bawiących się, a co innego takie "kwiatki" . Wkurzyłem sie, że nie uprzedziłeś mnie o tym i zrobiłeś niezdrową sensację. Niemniej nie chowam urazy i liczę na dobrą zabawę następnym razem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezdrową sensację.

:shock: :shock: :shock:

 

Myślałem że plejady łączą a nie dzielą, wkońcu na takich spotkaniach poznaje się znajomych, kolegów oraz się zaprzyjaźnia. Wszystko to co się stanie albo stało jest w gronie znajomych. Akurat twoje zdjęcię się pojawiło ale to nie świadczy o tym że nie pojawią się i innych.

 

Mnie akurat nie było w tym roku bo nie dałem rady, ale za rok pewnie się pojawie i chętnie przyjme różna fotografie 8) Ma się rozumieć że do niczego się nie przyznam 8)

 

Zielony błagam tylko nie pisz o mydełku 8)

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Co innego zdjęcia w grupie bawiących się, a co innego takie "kwiatki" . Wkurzyłem sie, że nie uprzedziłeś mnie o tym i zrobiłeś niezdrową sensację.

 

Lucuś, synu marnotrawny, Kajtek tyko wykonał moje polecenie z to fotobrabką. Uważam że sie wkrzurzasz nie susznie, bo wyszedeś na zdjenciu bardzo korzystnie i żadny operacji plastyczny se nie rób. Jezdeś śliczny i mamisia Cie bardzo kocha.

 

Mamusia

Ps Zezwalam niniejszym na zamieszczanie wszyskich moich fotek, cheba że na którejś bede goła abo nie daj boże .....czeźwa. Jezdem jaka jezdem i pienkniejsza już nie bede.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps Zezwalam niniejszym na zamieszczanie wszyskich moich fotek, cheba że na którejś bede goła abo nie daj boże .....czeźwa. Jezdem jaka jezdem i pienkniejsza już nie bede.

 

o ile z goliznom jakies sie znajdom o tyle na czeźwe nie ma co lyczyć..tan stan chorobowy Mamusia ma już za sobom sie nie wróci nie ma sie co martwic..i tak przy okazji..ja mam pytanie czy to jest jaki podstemp czy co że ja na każdej fotograbi mam albo drina w łapce albo krzywe pyszczysko..normalnie nie mam co zamieścić w ofercie matrymonialny..dobrze że nie mam psa bo by mi go Animals zabrał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...