Skocz do zawartości

Subaru WRX STI [GV] (MY11=>MY14)


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Taki czerwony na białych felgach... :twisted:

Wyglądałby pewnie świetnie, może nawet lepiej niż niebieski. Ale dla mnie impreza musi być po prostu niebieska. Zresztą jaką masz w podpisie? :wink:

To tak samo jak z Ferrari, ładniejsze są żółte a i tak kupiłbym czerwone. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki czerwony na białych felgach... :twisted:

Wyglądałby pewnie świetnie, może nawet lepiej niż niebieski. Ale dla mnie impreza musi być po prostu niebieska. Zresztą jaką masz w podpisie? :wink:

To tak samo jak z Ferrari, ładniejsze są żółte a i tak kupiłbym czerwone. :mrgreen:

 

Nie no - to jasne. Też zamawiając STI zastanawiałem się, czy nie wziąć czarnej, albo srebrnej, ale poszedłem w klasykę 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki czerwony na białych felgach... :twisted:

Wyglądałby pewnie świetnie, może nawet lepiej niż niebieski. Ale dla mnie impreza musi być po prostu niebieska. Zresztą jaką masz w podpisie? :wink:

To tak samo jak z Ferrari, ładniejsze są żółte a i tak kupiłbym czerwone. :mrgreen:

 

Nie no - to jasne. Też zamawiając STI zastanawiałem się, czy nie wziąć czarnej, albo srebrnej, ale poszedłem w klasykę 8).

 

Znalazłem kiedyś jakiś Twój post z czasów pre-STiajowych, w którym pisałeś, że niebieski to wiocha i nuda i Ty na pewno bierzesz czarnego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja musze powiedziec, ze STI MY11 raczej mi sie nie podoba :P wole chyba lanosa :)

A tak szczerze, to mysle, ze subaru powinno isc za ciosem, i po takim lanosie nie wracac teraz do klasycznego sedana, bo sie wszyscy przestraszyli zmian :P

 

Ja mam odmienna koncepcje: w ofercie subaru przydalby sie taki lanos, tylko w rozmiarze Forda FIesty czy Citroena DS3 :) wiec wyjscia sa dwa:

1. zrobic z Imprezy samochod mniejszy - dosc radykalny sposob i spotka sie z niespotykana fala krytyki :mrgreen:

2. wprowadzic nowy model troche mniejszy (justy to jest za male i za kwadratowe :P)

 

Generalnie ja z przyjemnoscia przywitalbym samochod podobny do rajdowych S2000 czy przyszlorocznych WuRCow. Takie subaru to bylby 3 drzwiowy hatchback i najlepiej dostepny w wersji z silnikiem 1.6 turbo :D (i jeszcze jakby mialo skrzydlo takie bardziej w strone FOcusa WRC albo Lanosa WRC niz w terazniejszym lanosie STI to juz byloby w ogole miodzio)

Takie cos mi sie marzy i na 100% podobaloby mi sie bardziej niz nowe STI MY11 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie ja z przyjemnoscia przywitalbym samochod podobny do rajdowych S2000 czy przyszlorocznych WuRCow. Takie subaru to bylby 3 drzwiowy hatchback i najlepiej dostepny w wersji z silnikiem 1.6 turbo :D

 

Jak miałbym obstawiać $, obstawiłbym, że w przeciągu mniej, niż trzech lat, coś takiego się pojawi. No chyba, że nagle ekoterroryści przejdą do odwrotu, w co bardzo wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie ja z przyjemnoscia przywitalbym samochod podobny do rajdowych S2000 czy przyszlorocznych WuRCow. Takie subaru to bylby 3 drzwiowy hatchback i najlepiej dostepny w wersji z silnikiem 1.6 turbo :D

 

Jak miałbym obstawiać $, obstawiłbym, że w przeciągu mniej, niż trzech lat, coś takiego się pojawi. No chyba, że nagle ekoterroryści przejdą do odwrotu, w co bardzo wątpię.

tylko pytanie czy wprowadzanie takich ciągłych ekologicznych zmian nie wyjdzie czasem bokiem.. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie ja z przyjemnoscia przywitalbym samochod podobny do rajdowych S2000 czy przyszlorocznych WuRCow. Takie subaru to bylby 3 drzwiowy hatchback i najlepiej dostepny w wersji z silnikiem 1.6 turbo :D

 

Jak miałbym obstawiać $, obstawiłbym, że w przeciągu mniej, niż trzech lat, coś takiego się pojawi. No chyba, że nagle ekoterroryści przejdą do odwrotu, w co bardzo wątpię.

tylko pytanie czy wprowadzanie takich ciągłych ekologicznych zmian nie wyjdzie czasem bokiem.. :|

No mi akurat o ekologie najmniej chodzilo, choc wydaje mi sie, ze jesli samochod mniej pali, to lepiej, nie wazne czy to maluch czy dyszel czy STI :)

Chodzilo mi glownie o to, ze akurat takie subaru jak napisalem, to bylaby ciekawa zmiana, ktora bardziej by mi sie spodobala niz lanos czy nowy sedan STI MY11 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć Lanos może z zewnątrz nie zachwyca to wole go niż sedana. Jakoś zawsze gustowałem w hatchbackach i kombi. A ciut mniejsze auto ale z przyzwoitymi osiągami i AWD było by fajne na miasto, jako drugie w rodzinie. Teraz mam Forestera i MINI Coopera i brak mi w tym drugim AWD i boxera. Ale myślę o zmianie MINI na Lanosa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...